Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 004 Milan - Brno

13:30 Milano Lampugnano via NATTA
14:50 Brescia St. di autobus
15:50 Verona St. di autobus
17:57 Trento St. di autobus
18:55 Bolzano St. di autobus
20:55 Innsbruck Eisstadion
23:20 München Fröttmaning P+R Parkplatz
23:50 München airport Lotnisko
04:00 Plzeň hlavní nádraží
05:30 Praha Bus Station "Florenc"
08:10 Brno Bus Station "Zvonarka"
08:30 Brno Bus Station hotel Grang
Przewoźnik: Tourbus
Bagaż: 1 bag up to 20kg (100x60x30)-free, every next from 6 EUR.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 0g: 75%
Zniżki: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information