• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Kyiv - Brno

Kup bilet na autobus Kyiv – Brno: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Czechy, Ceny przejazdu w Brno. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Kyiv do Brno i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Brno najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:00 – 06:10 KyivBrno

23 godz. 10 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

08:00 – 04:30 KyivBrno

20 godz. 30 min.

Pn, Pt, Sb

08:00 – 05:00 KyivBrno

21 godz. 0 min.

Wt

08:00 – 06:10 KyivBrno

22 godz. 10 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

08:00 – 05:40 KyivBrno

21 godz. 40 min.

Nd

08:30 – 06:10 KyivBrno

21 godz. 40 min.

Wt, Pt

11:50 – 15:35 KyivBrno

27 godz. 45 min.

Pt

11:50 – 11:45 KyivBrno

23 godz. 55 min.

Pt

11:50 – 13:35 KyivBrno

25 godz. 45 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

11:50 – 13:35 KyivBrno

25 godz. 45 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Kyiv szybko dojechać do centrum Brno w 2020 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Kyiv oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Brno. Czas w podróży: czas podróży do Czechy, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation