Według czasu
Według ceny

Autobusy Ivano-Frankivsk - Brno

Kup bilet na autobus Ivano-Frankivsk – Brno: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Czechy, Ceny przejazdu w Brno. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Ivano-Frankivsk do Brno i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Brno najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
09:00 – 03:50 Ivano-FrankivskBrno

18 godz. 50 min.

Codziennie

10:00 – 02:30 Ivano-FrankivskBrno

16 godz. 30 min.

Wt, Pt

10:00 – 02:30 Ivano-FrankivskBrno

16 godz. 30 min.

Śr, Cz, Nd

10:00 – 02:30 Ivano-FrankivskBrno

16 godz. 30 min.

Pn, Śr, Cz, Sb, Nd

12:00 – 05:30 Ivano-FrankivskBrno

17 godz. 30 min.

Wt, Cz

12:25 – 05:00 Ivano-FrankivskBrno

16 godz. 35 min.

Pt

13:20 – 09:05 Ivano-FrankivskBrno

19 godz. 45 min.

Śr, Sb

14:20 – 05:40 Ivano-FrankivskBrno

15 godz. 20 min.

Cz

14:20 – 05:40 Ivano-FrankivskBrno

15 godz. 20 min.

Pt

14:20 – 05:40 Ivano-FrankivskBrno

15 godz. 20 min.

Sb

14:20 – 05:40 Ivano-FrankivskBrno

15 godz. 20 min.

Cz

16:30 – 08:55 Ivano-FrankivskBrno

16 godz. 25 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

18:00 – 09:00 Ivano-FrankivskBrno

15 godz. 0 min.

Pn

18:00 – 09:00 Ivano-FrankivskBrno

15 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

Trasa na mapie

Jak z Ivano-Frankivsk szybko dojechać do centrum Brno w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Ivano-Frankivsk oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Brno. Czas w podróży: czas podróży do Czechy, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Vital euro transKrakow - Nadvirna

Polecam. Miałem duże obawy po koszmarnym doświadczeniu z innym przewodnikiem i przeczytaniu niektórych komentarzy jednak wszystko poszło sprawnie. Wygodny autobus, mili kierowcy i nieduże opóźnienie z powodu postoju na granicy.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation