За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Івано-Франківськ - Брно

Купити квитки на автобус Івано-Франківськ - Брно: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Брно. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Івано-Франківськ в Брно і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Брно дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
09:00 – 03:50 Івано-ФранківськБрно

18 год. 50 хв.

Кожен день

10:00 – 02:30 Івано-ФранківськБрно

16 год. 30 хв.

Ср, Чт, Нд

10:00 – 02:30 Івано-ФранківськБрно

16 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб, Нд

10:00 – 02:30 Івано-ФранківськБрно

16 год. 30 хв.

Вт, Пт

12:00 – 05:30 Івано-ФранківськБрно

17 год. 30 хв.

Вт, Чт

12:25 – 05:00 Івано-ФранківськБрно

16 год. 35 хв.

Пт

13:20 – 09:05 Івано-ФранківськБрно

19 год. 45 хв.

Ср, Сб

14:20 – 05:40 Івано-ФранківськБрно

15 год. 20 хв.

Сб

14:20 – 05:40 Івано-ФранківськБрно

15 год. 20 хв.

Чт

14:20 – 05:40 Івано-ФранківськБрно

15 год. 20 хв.

Чт

14:20 – 05:40 Івано-ФранківськБрно

15 год. 20 хв.

Пт

16:30 – 08:55 Івано-ФранківськБрно

16 год. 25 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

18:00 – 09:00 Івано-ФранківськБрно

15 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

18:00 – 09:00 Івано-ФранківськБрно

15 год. 0 хв.

Пн

Маршрут на карті

Як з Івано-Франківськ швидко доїхати до центру Брно в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Івано-Франківськ і куди прибувають до Брно. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Vital euro transЛьвов - Катовице

Поездка без происшествий.

Vital euro transЛьвов - Прага

Чудовий автобус, водії. Жахливий кордон, 6 годин чекали...

Vital euro transКраков - Ивано-Франковск

Я сиділа на першому місці - це було незабутньо! Однозначно рекомендую вам цього перевізника)

Vital euro transСамбор - Пльзень

за таку ціну досить пристойний перевізник. рекомендую.

Vital euro transЛьвов - Прага

Поїздкою задоволена. Водіі привітні, адекватні, прийіхали вчасно, без проблем. Шкода що нема. Wi Fi

Vital euro transЛьвов - Пльзень

Все в целом нормально-хорошие водители,автобус тоже.Только на границе стояли больше 10 часов

Vital euro transПрага - Дрогобыч

Все нормально, wifi только по Чехии работает.

Vital euro transЛьвов - Краков

Приїхали із невеликим запізненням, зручності в автобусі відсутні, але водії дуже привітні й ввічливі.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя