За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Івано-Франківськ - Брно

Купити квитки на автобус Івано-Франківськ - Брно: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Брно. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Івано-Франківськ в Брно і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Брно дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
09:00 – 03:50 Івано-ФранківськБрно

18 год. 50 хв.

Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

10:00 – 03:30 Івано-ФранківськБрно

17 год. 30 хв.

Пн, Сб, Нд

10:00 – 03:00 Івано-ФранківськБрно

17 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт

12:25 – 05:00 Івано-ФранківськБрно

16 год. 35 хв.

Пт, Сб

13:00 – 05:50 Івано-ФранківськБрно

16 год. 50 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

13:20 – 09:05 Івано-ФранківськБрно

19 год. 45 хв.

Ср, Сб

15:10 – 06:20 Івано-ФранківськБрно

15 год. 10 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

18:00 – 09:00 Івано-ФранківськБрно

15 год. 0 хв.

Вт, Чт, Пт

22:00 – 20:30 Івано-ФранківськБрно

22 год. 30 хв.

Пт

22:00 – 20:30 Івано-ФранківськБрно

22 год. 30 хв.

Вт, Пт

22:00 – 20:30 Івано-ФранківськБрно

22 год. 30 хв.

Пт

22:00 – 20:30 Івано-ФранківськБрно

22 год. 30 хв.

Вт, Пт

Як з Івано-Франківськ швидко доїхати до центру Брно в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Івано-Франківськ і куди прибувають до Брно. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Vital euro transЛьвов - Краков

Приїхали із невеликим запізненням, зручності в автобусі відсутні, але водії дуже привітні й ввічливі.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information