Podle času
Podle ceny

Autobusy Ivano-Frankivsk - Brno

Koupit jízdenky na autobus Ivano-Frankivsk – Brno: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Brno. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Ivano-Frankivsk do Brno a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Brno levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
09:00 – 03:50 Ivano-FrankivskBrno

18 hod. 50 min.

Út, St, Čt, So, Ne

10:00 – 03:00 Ivano-FrankivskBrno

17 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá

10:00 – 03:30 Ivano-FrankivskBrno

17 hod. 30 min.

Po, So, Ne

12:25 – 05:00 Ivano-FrankivskBrno

16 hod. 35 min.

Čt

12:25 – 05:00 Ivano-FrankivskBrno

16 hod. 35 min.

Čt, Pá, So

13:00 – 05:50 Ivano-FrankivskBrno

16 hod. 50 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

13:20 – 09:05 Ivano-FrankivskBrno

19 hod. 45 min.

St, So

15:10 – 06:20 Ivano-FrankivskBrno

15 hod. 10 min.

Út, St, Pá, So, Ne

18:00 – 09:00 Ivano-FrankivskBrno

15 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá

22:00 – 20:30 Ivano-FrankivskBrno

22 hod. 30 min.

Út, Pá

22:00 – 20:30 Ivano-FrankivskBrno

22 hod. 30 min.

22:00 – 20:30 Ivano-FrankivskBrno

22 hod. 30 min.

Út, Pá

22:00 – 20:30 Ivano-FrankivskBrno

22 hod. 30 min.

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Ivano-Frankivsk do centra Brno v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Ivano-Frankivsk a příjezdu v Brno. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Vital euro transЛьвов - Краков

Приїхали із невеликим запізненням, зручності в автобусі відсутні, але водії дуже привітні й ввічливі.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací