Podle času
Podle ceny

Autobusy Ivano-Frankivsk - Brno

Koupit jízdenky na autobus Ivano-Frankivsk – Brno: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Brno. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Ivano-Frankivsk do Brno a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Brno levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
09:00 – 03:50 Ivano-FrankivskBrno

18 hod. 50 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

10:00 – 02:30 Ivano-FrankivskBrno

16 hod. 30 min.

Út, Pá

10:00 – 02:30 Ivano-FrankivskBrno

16 hod. 30 min.

Po, St, Čt, So, Ne

12:00 – 05:30 Ivano-FrankivskBrno

17 hod. 30 min.

Út, Čt

12:25 – 05:00 Ivano-FrankivskBrno

16 hod. 35 min.

13:00 – 05:50 Ivano-FrankivskBrno

16 hod. 50 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

13:20 – 09:05 Ivano-FrankivskBrno

19 hod. 45 min.

St, So

14:20 – 05:40 Ivano-FrankivskBrno

15 hod. 20 min.

Čt, Pá, So

15:10 – 06:20 Ivano-FrankivskBrno

15 hod. 10 min.

Út, St, Pá, So, Ne

16:30 – 08:55 Ivano-FrankivskBrno

16 hod. 25 min.

So

18:00 – 09:00 Ivano-FrankivskBrno

15 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá

19:30 – 20:30 Ivano-FrankivskBrno

25 hod. 0 min.

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Ivano-Frankivsk do centra Brno v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Ivano-Frankivsk a příjezdu v Brno. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací