• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Aut. Nádr., "Zvonařka"

Aut. Nádr., "Zvonařka": bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2019 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
01:00 – 03:30 BrnoKiev BrnoOlomoucOstravaCieszynBielsko-BialaCzechowice-DziedzicePszczynaTychyChorzowKatowiceKrakowTarnowRzeszowLvivRivneZhytomyrKiev

26 hod. 30 min.

02:30 – 06:10 BrnoPlzeň BrnoPrahaPlzeň

3 hod. 40 min.

Denně

02:30 – 08:00 BrnoPlzeň BrnoPrahaPlzeň

5 hod. 30 min.

Po, St, Čt, So, Ne

02:30 – 05:00 BrnoKralupy nad Vltavou BrnoPrahaKralupy nad Vltavou

2 hod. 30 min.

Út, Pá

02:50 – 06:00 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 10 min.

Út

03:00 – 06:00 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Denně

03:05 – 10:30 BrnoNurnberg BrnoPrahaPlzeňNurnberg

7 hod. 25 min.

Út, Čt, So

03:05 – 05:40 BrnoPraha BrnoHumpolecPraha

2 hod. 35 min.

Čt, Ne

03:30 – 10:40 BrnoKarlovy Vary BrnoPrahaPlzeňKarlovy Vary

7 hod. 10 min.

Po, Čt

03:50 – 09:20 BrnoPlzeň BrnoPrahaPlzeň

5 hod. 30 min.

Denně

04:00 – 07:30 BrnoPlzeň BrnoPrahaPlzeň

3 hod. 30 min.

Po, St, So

04:10 – 06:30 BrnoWien BrnoWien

2 hod. 20 min.

Čt

04:15 – 06:45 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Pá, So, Ne

04:15 – 06:45 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

04:45 – 07:45 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 0 min.

So

04:45 – 07:45 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Út, Čt, So

05:00 – 08:00 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 0 min.

05:30 – 08:25 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 55 min.

St, So

05:30 – 08:25 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 55 min.

St, So

05:30 – 08:30 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá

05:40 – 09:00 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 20 min.

05:40 – 09:00 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 20 min.

So

05:40 – 09:00 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 20 min.

Čt

06:10 – 10:10 BrnoPraha BrnoPraha

4 hod. 0 min.

Po, So

07:00 – 10:30 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 30 min.

Po, Pá

07:30 – 10:40 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 10 min.

08:00 – 10:00 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 0 min.

Út, Pá

08:00 – 10:10 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 10 min.

Čt

08:55 – 13:15 BrnoPlzeň BrnoPrahaPlzeň

4 hod. 20 min.

Út, Pá

08:55 – 13:15 BrnoPlzeň BrnoPrahaPlzeň

4 hod. 20 min.

Út, St, Pá, So

09:00 – 14:25 BrnoPlzeň BrnoPrahaPlzeň

5 hod. 25 min.

Po, Út, Čt, Pá

09:05 – 12:20 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 15 min.

St, So

09:05 – 13:05 BrnoPlzeň BrnoPlzeň

4 hod. 0 min.

So

09:45 – 12:15 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 30 min.

St, Čt, Pá, Ne

09:50 – 17:30 BrnoBerlin BrnoPrahaDresdenBerlin

7 hod. 40 min.

Denně

10:30 – 12:30 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 0 min.

St

10:30 – 16:00 BrnoAtheny BrnoBratislavaBudapestThessalonikiAtheny

29 hod. 30 min.

So

10:30 – 06:30 BrnoVinnytsia BrnoOstravaKatowiceKrakowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

20 hod. 0 min.

So

11:35 – 09:00 BrnoMinsk BrnoOstravaKatowiceKrakowWarszawaBrestMinsk

21 hod. 25 min.

Út, Čt, Ne

12:00 – 20:15 BrnoKherson BrnoKatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

32 hod. 15 min.

Ne

12:00 – 06:45 BrnoSofia BrnoBratislavaSofia

18 hod. 45 min.

Denně

12:10 – 09:30 BrnoHaskovo BrnoWienBudapestSofiaPazardzhikPlovdivHaskovo

21 hod. 20 min.

Po, Čt, So

12:30 – 15:00 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Čt

13:00 – 12:50 BrnoChisinau BrnoAradDevaSebesSibiuFagarasBrasovOnestiAdjudTecuciBarladHusiChisinau

23 hod. 50 min.

So

13:00 – 05:30 BrnoLviv BrnoOlomoucKatowiceKrakowLvivLviv

16 hod. 30 min.

Čt

13:00 – 13:00 BrnoChisinau BrnoBratislavaBudapestAradDevaSebesSibiuBrasovOnestiAdjudTecuciBarladHusiChisinau

24 hod. 0 min.

Út, Čt, So, Ne

13:00 – 06:30 BrnoGorodenka BrnoOlomoucKrakowRzeszowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskGorodenka

17 hod. 30 min.

So

13:20 – 14:25 BrnoOrhei BrnoChisinauOrhei

25 hod. 5 min.

Út, Čt

13:40 – 11:00 BrnoVinnytsia BrnoOlomoucOstravaKatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

21 hod. 20 min.

Po, Ne

13:45 – 12:55 BrnoKiev BrnoFrydek-MistekKrakowLvivRivneZhytomyrKiev

23 hod. 10 min.

Čt, Ne

13:45 – 06:00 BrnoDrohobych BrnoKrakowRzeszowLvivStryiDrohobych

16 hod. 15 min.

Po

13:45 – 07:15 BrnoTyachiv BrnoUzhgorodMukachevoIrshavaVynohradivKhustTyachiv

17 hod. 30 min.

Út, Čt, So

14:00 – 14:00 BrnoVarna BrnoAradDevaSebesSibiuRamnicu ValceaPitestiBucurestiRuseVarna

24 hod. 0 min.

St, So

15:05 – 10:10 BrnoLviv BrnoUzhgorodMukachevoSkoleStryiDrohobychLviv

19 hod. 5 min.

Po

15:20 – 09:40 BrnoNadvirna BrnoOlomoucKatowiceKrakowRzeszowLvivSambirDrohobychStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirna

18 hod. 20 min.

Denně

15:25 – 14:00 BrnoKalush BrnoBratislavaNitraZvolenKošiceUzhgorodMukachevoSvaliavaNyzhni VorotaStryiLvivRohatinIvano-FrankivskKalush

22 hod. 35 min.

Po, Pá

15:30 – 16:30 BrnoChisinau BrnoChisinau

25 hod. 0 min.

So

15:30 – 12:30 BrnoKiev BrnoOlomoucOstravaLvivDubnoRivneZhytomyrKiev

21 hod. 0 min.

Denně

15:45 – 18:25 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 40 min.

Út, Pá, Ne

16:50 – 13:30 BrnoZalischyky BrnoFrydek-MistekLvivLvivRohatinBurshtynGalychIvano-FrankivskTlumachGorodenkaTovste (Ternopilska obl.)Zalischyky

20 hod. 40 min.

Po

16:50 – 13:30 BrnoZalischyky BrnoFrydek-MistekLvivRohatinIvano-FrankivskTlumachGorodenkaTovste (Ternopilska obl.)Zalischyky

20 hod. 40 min.

Ne

17:15 – 13:10 BrnoKosiv BrnoOlomoucKatowiceKrakowLvivLvivStryiBolechivDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaKosiv

19 hod. 55 min.

Út, Čt, Ne

17:15 – 13:10 BrnoKosiv BrnoOlomoucKatowiceKrakowRzeszowLvivLvivStryiBolechivDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaKosiv

19 hod. 55 min.

Po, Čt, Pá, Ne

18:00 – 21:30 BrnoVarna BrnoWienBudapestSofiaPazardzhikPlovdivStara ZagoraVarna

27 hod. 30 min.

Út, Pá, So, Ne

18:15 – 15:30 BrnoChernivtsi BrnoOlomoucOstravaKatowiceKrakowRzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

21 hod. 15 min.

Ne

18:30 – 11:00 BrnoZolochiv BrnoOlomoucKrakowRzeszowLvivLvivZolochiv

16 hod. 30 min.

St, So

18:45 – 16:00 BrnoChernivtsi BrnoOlomoucKrakowRzeszowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

21 hod. 15 min.

St, Čt, So, Ne

18:55 – 23:40 BrnoVarna BrnoWienBudapestSofiaPazardzhikPlovdivStara ZagoraSlivenBurgasVarna

28 hod. 45 min.

Denně

20:00 – 12:00 BrnoTernopil BrnoKrakow airportRzeszowLvivTernopil

16 hod. 0 min.

Po, Pá

20:00 – 12:00 BrnoTernopil BrnoKrakow airportRzeszowTernopil

16 hod. 0 min.

Po, Pá

20:30 – 13:00 BrnoKolomyya BrnoOlomoucLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskGorodenkaKolomyya

16 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:30 – 23:30 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 0 min.

St

20:30 – 15:00 BrnoLviv BrnoUzhgorodMukachevoSkoleStryiStebnyk (Lvivska obl.)TruskavecDrohobychSambirLviv

18 hod. 30 min.

Po, St, Pá

20:50 – 12:30 BrnoDragovo (Zakarpatska obl.) BrnoUzhgorodMukachevoIrshavaVynohradivKhustBushtynoTyachivDragovo (Zakarpatska obl.)

15 hod. 40 min.

Denně

21:35 – 10:10 BrnoUzhgorod BrnoOlomoucPopradLevocaPrešovGiraltovceSvidníkHumennéMichalovceUzhgorod

12 hod. 35 min.

Po, Pá

22:00 – 17:00 BrnoKamianets-Podilskiy BrnoOlomoucOstravaLvivLvivZolochivTernopilTerebovlyaChortkivZalischykyChernivtsiKamianets-Podilskiy

19 hod. 0 min.

Čt

22:15 – 16:00 BrnoKolomyya BrnoOlomoucLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskBohorodchanyNadvirnaDelatynYaremcheLanchynKolomyya

17 hod. 45 min.

Čt, Pá, So, Ne

22:50 – 15:10 BrnoDubove (Zakarpatska obl.) BrnoUzhgorodMukachevoBerehoveVynohradivKhustTyachivDubove (Zakarpatska obl.)

16 hod. 20 min.

Ne

23:55 – 02:45 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 50 min.

So

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., "Zvonařka" in the city of Brno contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Brno

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací