• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., "Zvonařka"

Aut. Nádr., "Zvonařka": bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2020 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
01:00 – 03:30 BrnoKyiv BrnoOlomoucOstravaCieszynBielsko-BialaCzechowice-DziedzicePszczynaTychyChorzowKatowiceKrakowTarnowRzeszowLvivRivneZhytomyrKyiv

26 hod. 30 min.

02:10 – 06:00 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 50 min.

Út

02:30 – 07:00 BrnoPlzeň BrnoPrahaPlzeň

4 hod. 30 min.

Po, St, Pá

03:00 – 06:00 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Denně

03:05 – 10:30 BrnoNurnberg BrnoPrahaPlzeňNurnberg

7 hod. 25 min.

Út, Čt, So

03:05 – 05:40 BrnoPraha BrnoHumpolecPraha

2 hod. 35 min.

Ne

03:05 – 07:00 BrnoPlzeň BrnoPrahaPlzeň

3 hod. 55 min.

Út, St, Čt, Pá, So

03:30 – 10:40 BrnoKarlovy Vary BrnoPrahaPlzeňKarlovy Vary

7 hod. 10 min.

Po, Čt

03:50 – 09:20 BrnoPlzeň BrnoPrahaPlzeň

5 hod. 30 min.

Denně

04:15 – 08:15 BrnoPlzeň BrnoPrahaPlzeň

4 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá, So

04:15 – 06:45 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Po, St, Čt, Pá, So

04:30 – 07:30 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Po, Pá, So

04:40 – 08:00 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 20 min.

Po, Čt, So

04:40 – 07:50 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 10 min.

04:45 – 07:45 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Út, Čt, So

05:00 – 08:00 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Út

05:30 – 08:25 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 55 min.

St, So

05:30 – 08:25 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 55 min.

St, So

05:30 – 11:00 BrnoKarlovy Vary BrnoPrahaPlzeňKarlovy Vary

5 hod. 30 min.

So

05:40 – 09:00 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 20 min.

St, Pá

05:40 – 08:40 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Ne

05:50 – 11:00 BrnoLiberec BrnoPrahaMlada BoleslavLiberec

5 hod. 10 min.

Denně

06:10 – 09:10 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Út, Pá

06:10 – 08:30 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 20 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

06:35 – 11:00 BrnoLiberec BrnoPrahaMlada BoleslavLiberec

4 hod. 25 min.

Čt, Ne

06:40 – 09:40 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Čt

07:30 – 12:00 BrnoLiberec BrnoPrahaMlada BoleslavLiberec

4 hod. 30 min.

Út, Pá

07:30 – 12:00 BrnoLiberec BrnoPrahaMlada BoleslavLiberec

4 hod. 30 min.

Po, St, Čt, So, Ne

08:00 – 10:10 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 10 min.

Čt

08:30 – 13:00 BrnoLiberec BrnoPrahaMlada BoleslavLiberec

4 hod. 30 min.

St

08:55 – 13:15 BrnoPlzeň BrnoPrahaRokycanyPlzeň

4 hod. 20 min.

St, Čt, Pá, So, Ne

09:00 – 14:25 BrnoPlzeň BrnoPrahaPlzeň

5 hod. 25 min.

Po, Út, Čt, Pá

09:05 – 12:20 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 15 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

09:30 – 11:30 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 0 min.

St, Pá

09:30 – 14:00 BrnoLiberec BrnoPrahaMlada BoleslavLiberec

4 hod. 30 min.

So

09:45 – 12:15 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 30 min.

St, Pá, Ne

10:20 – 17:30 BrnoBerlin BrnoPrahaDresdenBerlin

7 hod. 10 min.

Denně

10:30 – 16:00 BrnoAtheny BrnoBratislavaBudapestThessalonikiLarissaAtheny

29 hod. 30 min.

So

11:00 – 13:30 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 30 min.

11:00 – 13:30 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 30 min.

11:20 – 14:50 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 30 min.

11:30 – 21:00 BrnoNova Kakhovka BrnoKatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKhersonNova Kakhovka

33 hod. 30 min.

So

11:30 – 19:30 BrnoKherson BrnoKatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

32 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá

11:30 – 22:30 BrnoZaporizhia BrnoKatowiceKrakowRzeszowLvivRivneZhytomyrKyivPyriatynLubnyPoltavaKharkivKrasnohradDniproZaporizhia

35 hod. 0 min.

St, Čt, So

11:30 – 18:30 BrnoKryvyi Rih BrnoKatowiceKrakowRzeszowLvivRivneZhytomyrKyivCherkasyKropyvnytskyiKryvyi Rih

31 hod. 0 min.

11:35 – 09:55 BrnoMinsk BrnoOstravaKatowiceKrakowBrestMinsk

22 hod. 20 min.

Út, Čt, Pá, Ne

12:00 – 06:45 BrnoSofia BrnoBratislavaSofia

18 hod. 45 min.

Po, St, Pá, So, Ne

12:00 – 15:00 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Po

12:00 – 15:00 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

12:10 – 09:30 BrnoHaskovo BrnoWienBudapestSofiaPazardzhikPlovdivHaskovo

21 hod. 20 min.

Po, Čt, So

12:30 – 15:00 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Čt

12:30 – 21:00 BrnoKherson BrnoKatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

32 hod. 30 min.

Ne

12:30 – 11:30 BrnoChisinau BrnoChisinau

23 hod. 0 min.

Po, So

13:00 – 05:30 BrnoLviv BrnoOlomoucKatowiceKrakowLvivLviv

16 hod. 30 min.

Čt

13:00 – 13:00 BrnoChisinau BrnoBratislavaBudapestAradDevaSebesSibiuBrasovOnestiAdjudTecuciBarladHusiChisinau

24 hod. 0 min.

Út, Čt, So

13:30 – 09:10 BrnoKalush BrnoBratislavaNitraUzhgorodMukachevoStryiLvivRohatinIvano-FrankivskKalush

19 hod. 40 min.

Po, St, So

13:40 – 10:10 BrnoVinnytsia BrnoOlomoucOstravaKatowiceLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

20 hod. 30 min.

Po, St, Čt, Pá, Ne

13:45 – 12:30 BrnoKyiv BrnoKatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrKyiv

22 hod. 45 min.

Čt, Ne

14:00 – 11:00 BrnoVinnytsia BrnoBratislavaBudapestUzhgorodMukachevoStryiLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

21 hod. 0 min.

Út, So

14:00 – 10:20 BrnoRachiv BrnoBratislavaNitraZvolenBanska BystricaPrešovKošiceMichalovceUzhgorodMukachevoIrshavaVynohradivKhustTyachivRachiv

20 hod. 20 min.

Út, Čt, So

15:05 – 10:10 BrnoLviv BrnoUzhgorodMukachevoSkoleStryiDrohobychLviv

19 hod. 5 min.

Po

15:10 – 16:40 BrnoKyiv BrnoBratislavaUzhgorodMukachevoStryiLvivRivneZhytomyrKyivKyiv

25 hod. 30 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

15:20 – 09:40 BrnoNadvirna BrnoOlomoucKatowiceLvivSambirDrohobychStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirna

18 hod. 20 min.

Denně

15:30 – 10:30 BrnoIvano-Frankivsk BrnoBratislavaBudapestUzhgorodMukachevoStryiLvivLvivRohatinIvano-Frankivsk

19 hod. 0 min.

Ne

15:30 – 16:30 BrnoChisinau BrnoChisinau

25 hod. 0 min.

So

15:30 – 12:00 BrnoRachiv BrnoOstravaKatowiceKrakowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirnaDelatynYaremcheYasiniaRachiv

20 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

15:35 – 20:10 BrnoPlzeň BrnoPrahaRokycanyPlzeň

4 hod. 35 min.

St, Čt, Pá, So, Ne

15:45 – 18:25 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 40 min.

Út, St, Pá, Ne

16:50 – 13:30 BrnoZalischyky BrnoFrydek-MistekLvivRohatinIvano-FrankivskTlumachGorodenkaTovste (Ternopilska obl.)Zalischyky

20 hod. 40 min.

Pá, Ne

17:15 – 13:10 BrnoKosiv BrnoOlomoucKatowiceKrakowLvivLvivStryiBolechivDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaKosiv

19 hod. 55 min.

Po, Út, Pá, So, Ne

17:30 – 17:00 BrnoKamianets-Podilskiy BrnoOstravaKatowiceKrakowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaGorodenkaSniatynChernivtsiChernivtsiKamianets-Podilskiy

23 hod. 30 min.

Ne

17:30 – 22:00 BrnoSumy BrnoKatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrPyriatynKyivPrylukyRomnyNedryhaylivSumy

28 hod. 30 min.

Ne

17:40 – 19:00 BrnoBriceni BrnoDrochiaSorocaDondușeniEdinetBriceni

25 hod. 20 min.

So

18:00 – 21:30 BrnoVarna BrnoWienBudapestSofiaPazardzhikPlovdivStara ZagoraVarna

27 hod. 30 min.

Út, Pá, Ne

18:30 – 11:00 BrnoZolochiv BrnoOlomoucKrakowLvivLvivZolochiv

16 hod. 30 min.

St, So

18:40 – 10:00 BrnoTyachiv BrnoUzhgorodMukachevoIrshavaVynohradivKhustTyachiv

15 hod. 20 min.

Út, Čt, So

18:45 – 23:40 BrnoVarna BrnoWienBudapestSofiaPazardzhikPlovdivStara ZagoraSlivenBurgasVarna

28 hod. 55 min.

Denně

18:45 – 13:30 BrnoChernivtsi BrnoOlomoucKrakowRzeszowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

18 hod. 45 min.

Čt, So, Ne

20:00 – 12:00 BrnoTernopil BrnoKrakow AirportRzeszowLvivTernopil

16 hod. 0 min.

Po, Pá

20:00 – 12:00 BrnoTernopil BrnoKrakow AirportRzeszowTernopil

16 hod. 0 min.

Po, Pá

20:15 – 16:15 BrnoKalush BrnoBratislavaNitraZvolenUzhgorodMukachevoNyzhni VorotaStryiLvivRohatinIvano-FrankivskKalush

20 hod. 0 min.

Po, Út, Pá, So, Ne

20:30 – 13:00 BrnoKolomyya BrnoOlomoucLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskGorodenkaKolomyya

16 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:30 – 23:30 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 0 min.

St

20:50 – 12:30 BrnoDragovo (Zakarpatska obl.) BrnoUzhgorodMukachevoIrshavaVynohradivKhustBushtynoTyachivDragovo (Zakarpatska obl.)

15 hod. 40 min.

Denně

20:50 – 15:30 BrnoRachiv BrnoOstravaKatowiceKrakowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirnaDelatynYaremcheYasiniaRachiv

18 hod. 40 min.

Po, Pá, So, Ne

21:20 – 07:00 BrnoIzmail BrnoOlomoucOstravaKatowiceKrakowLvivLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaTatarbunaryIzmail

33 hod. 40 min.

Ne

21:20 – 05:10 BrnoTatarbunary BrnoOlomoucOstravaKatowiceKrakowLvivLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaTatarbunary

31 hod. 50 min.

Ne

21:30 – 15:00 BrnoGorodenka BrnoOlomoucOstravaLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskTlumachGorodenka

17 hod. 30 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

21:35 – 10:10 BrnoUzhgorod BrnoOlomoucPopradLevocaPrešovGiraltovceSvidníkHumennéMichalovceUzhgorod

12 hod. 35 min.

Po

22:00 – 07:00 BrnoKherson BrnoOlomoucOstravaFrydek-MistekCieszynBielsko-BialaTychyLvivZolochivTernopilKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaKobleveMykolaivKherson

33 hod. 0 min.

Po, Út, Pá, So, Ne

22:30 – 17:30 BrnoIvano-Frankivsk BrnoBratislavaŽilinaPopradPrešovKošiceMichalovceUzhgorodMukachevoStryiLvivLvivRohatinIvano-Frankivsk

19 hod. 0 min.

St, Čt

22:30 – 00:00 BrnoYasinia BrnoBratislavaŽilinaPopradPrešovKošiceMichalovceUzhgorodMukachevoIrshavaKhustTyachivVelykyi BychkivRachivYasinia

1 hod. 30 min.

Po, Út, Pá

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., "Zvonařka" in the city of Brno contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Brno

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací