Podle času
Podle ceny

Aut. Nádr., "Zvonařka"

Aut. Nádr., "Zvonařka": bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2017 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
01:40 – 07:00 BrnoPlzeň BrnoPrahaPrahaPlzeň

5 hod. 20 min.

Čt, So

02:00 – 06:30 BrnoPlzeň BrnoPrahaPlzeň

4 hod. 30 min.

St, Ne

02:00 – 06:30 BrnoPlzeň BrnoPrahaPlzeň

4 hod. 30 min.

So

02:15 – 12:30 BrnoBerlin BrnoPrahaDresdenLeipzigHalleBerlin

10 hod. 15 min.

Út, Čt, Pá, So, Ne

02:30 – 05:00 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 30 min.

So

02:50 – 05:00 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 10 min.

Út

03:00 – 06:30 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 30 min.

Út, St, Čt, Pá

03:05 – 05:40 BrnoPraha BrnoHumpolecPraha

2 hod. 35 min.

Út, Čt, Ne

03:05 – 10:30 BrnoNurnberg BrnoPrahaPlzeňNurnberg

7 hod. 25 min.

Út, Čt, So

03:30 – 10:40 BrnoKarlovy Vary BrnoPrahaPlzeňKarlovy Vary

7 hod. 10 min.

Po, Čt

03:30 – 06:30 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Po, So, Ne

03:50 – 09:30 BrnoLiberec BrnoHradec KrálovéLiberec

5 hod. 40 min.

Denně

03:50 – 09:20 BrnoPlzeň BrnoPrahaPlzeň

5 hod. 30 min.

Út, St, Čt, So, Ne

04:15 – 06:45 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Pá, So

04:15 – 06:45 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

04:45 – 07:45 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 0 min.

So

05:00 – 08:00 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Pá, So

05:10 – 15:05 BrnoWarszawa BrnoOstravaKatowiceLodzWarszawa

9 hod. 55 min.

Čt

05:30 – 08:25 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 55 min.

So

05:30 – 08:25 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 55 min.

So

05:50 – 11:00 BrnoLiberec BrnoPrahaMlada BoleslavLiberec

5 hod. 10 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

06:10 – 10:10 BrnoPraha BrnoPraha

4 hod. 0 min.

Po, So

06:10 – 12:10 BrnoLiberec BrnoPrahaLiberec

6 hod. 0 min.

Út, Ne

06:10 – 10:00 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 50 min.

Po

06:30 – 12:00 BrnoKarlovy Vary BrnoHradec KrálovéPrahaPlzeňKarlovy Vary

5 hod. 30 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

07:00 – 10:30 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 30 min.

Po, Pá

07:40 – 10:40 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 0 min.

08:00 – 10:00 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 0 min.

Út, Pá

08:15 – 10:30 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 15 min.

St, Pá, Ne

09:00 – 14:25 BrnoPlzeň BrnoPrahaPlzeň

5 hod. 25 min.

Út, Čt, Pá

09:05 – 12:20 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 15 min.

St, So

09:20 – 11:30 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 10 min.

Čt, So

09:45 – 12:15 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Út, Ne

09:50 – 17:30 BrnoBerlin BrnoPrahaDresdenBerlin

7 hod. 40 min.

Denně

10:00 – 12:30 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 30 min.

So

10:20 – 21:50 BrnoMariupol BrnoOlomoucOstravaKatowiceKrakowTarnowRzeszowTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyiOleksandriiaKryvyi RihDniproZaporizhiaBerdyanskMariupol

35 hod. 30 min.

Denně

10:30 – 12:30 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 0 min.

St

10:30 – 16:00 BrnoAtheny BrnoBratislavaBudapestThessalonikiLarissaAtheny

29 hod. 30 min.

So

10:45 – 08:40 BrnoVilnius BrnoKatowiceKrakowCzestochowaLodzWarszawaLomzaGrajewoAugustow (podlaskie)SuwalkiMarijampolėKaunasVilnius

21 hod. 55 min.

Ne

11:35 – 09:00 BrnoMinsk BrnoOstravaKatowiceKrakowWarszawaBrestMinsk

21 hod. 25 min.

Út, Čt, Ne

12:00 – 20:15 BrnoKherson BrnoKatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

32 hod. 15 min.

Ne

12:00 – 06:45 BrnoSofia BrnoBratislavaBudapestSofia

18 hod. 45 min.

Denně

12:10 – 09:30 BrnoHaskovo BrnoWienBudapestSofiaPazardzhikPlovdivHaskovo

21 hod. 20 min.

Po, Čt, So

12:10 – 04:30 BrnoTyachiv BrnoBratislavaBudapestUzhgorodMukachevoKhustTyachiv

16 hod. 20 min.

Út, Čt

12:10 – 04:30 BrnoTyachiv BrnoBratislavaBudapestUzhgorodMukachevoKhustTyachiv

16 hod. 20 min.

Út, Čt

12:30 – 15:00 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Čt

12:45 – 12:00 BrnoVarna BrnoBratislavaWienAradSibiuPitestiBucuresti RuseRazgradShumenVarna

23 hod. 15 min.

Po, So

12:45 – 10:30 BrnoKiev BrnoOlomoucKrakowLvivRivneZhytomyrKiev

21 hod. 45 min.

Po, Út, St, Pá

12:50 – 15:30 BrnoWien airport BrnoWienWien airport

2 hod. 40 min.

Denně

13:00 – 12:50 BrnoChisinau BrnoAradDevaSebesSibiuFagarasBrasovOnestiAdjudTecuciBarladHusiChisinau

23 hod. 50 min.

So

13:00 – 13:00 BrnoChisinau BrnoBratislavaBudapestAradDevaSebesSibiuBrasovOnestiAdjudTecuciBarladHusiChisinau

24 hod. 0 min.

Út, Čt, So, Ne

13:00 – 10:00 BrnoGorodenka BrnoKrakowRzeszowLvivLvivStryiBolechivDolynaKalushIvano-FrankivskGorodenka

21 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

13:20 – 14:25 BrnoOrhei BrnoChisinauOrhei

25 hod. 5 min.

Út, Čt, Ne

13:20 – 14:25 BrnoOrhei BrnoChisinauOrhei

25 hod. 5 min.

St, Pá

13:20 – 14:25 BrnoOrhei BrnoChisinauOrhei

25 hod. 5 min.

Čt

13:30 – 15:45 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 15 min.

Po

13:40 – 11:00 BrnoVinnytsia BrnoOlomoucOstravaKatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

21 hod. 20 min.

Po, Ne

13:45 – 12:55 BrnoKiev BrnoFrydek-MistekKrakowRzeszowJaroslawLvivRivneZhytomyrKiev

23 hod. 10 min.

Čt, Ne

13:45 – 06:00 BrnoDrohobych BrnoKrakowRzeszowLvivStryiDrohobych

16 hod. 15 min.

Po

14:00 – 14:00 BrnoVarna BrnoAradDevaSebesSibiuRamnicu ValceaPitestiBucuresti RuseVarna

24 hod. 0 min.

St, So

14:30 – 15:30 BrnoChisinau BrnoAradDevaSebesSibiuFagarasBrasovOnestiAdjudTecuciBarladHusiChisinauChisinau

25 hod. 0 min.

Čt

14:40 – 06:30 BrnoLviv BrnoOlomoucKatowiceKrakowRzeszowLviv

15 hod. 50 min.

Čt

14:40 – 06:30 BrnoLviv BrnoOlomoucKatowiceKrakowRzeszowLviv

15 hod. 50 min.

Po

15:05 – 12:30 BrnoKalush BrnoOlomoucFrydek-MistekRohatinIvano-FrankivskKalush

21 hod. 25 min.

Út

15:20 – 09:20 BrnoTruskavec BrnoOlomoucOstravaKatowiceKrakowLvivDrohobychTruskavec

18 hod. 0 min.

Út, So

15:20 – 09:40 BrnoNadvirna BrnoOlomoucKatowiceKrakowRzeszowLvivSambirDrohobychStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirna

18 hod. 20 min.

Po, St, Čt, Pá, So

15:25 – 14:00 BrnoKalush BrnoBratislavaNitraZvolenKošiceUzhgorodMukachevoSvaliavaNyzhni VorotaStryiLvivRohatinIvano-FrankivskKalush

22 hod. 35 min.

Po, Pá

15:30 – 12:00 BrnoRachiv BrnoOstravaKatowiceKrakowRzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirnaDelatynRachiv

20 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

15:30 – 16:30 BrnoChisinau BrnoChisinau

25 hod. 0 min.

So

15:30 – 12:30 BrnoKiev BrnoOlomoucOstravaKrakowLvivBrodyRivneZhytomyrKiev

21 hod. 0 min.

Po, Pá

15:30 – 09:00 BrnoStebnyk (Lvivska obl.) BrnoOlomoucOstravaKrakowLvivStryiDrohobychTruskavecStebnyk (Lvivska obl.)

17 hod. 30 min.

Út

15:40 – 08:10 BrnoMalmo BrnoPrahaMalmo

16 hod. 30 min.

Po, Pá

15:40 – 17:15 BrnoStockholm BrnoPrahaMalmoHelsingborgLinkopingNorrkopingNykopingStockholm

25 hod. 35 min.

15:45 – 18:25 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 40 min.

Út, Pá, Ne

16:00 – 11:50 BrnoRoma BrnoWienGrazKlagenfurtMestreVeneziaPadovaBolognaFirenzeRoma

19 hod. 50 min.

Čt

16:50 – 11:25 BrnoRachiv BrnoOlomoucŽilinaPopradUzhgorodMukachevoKhustTyachivRachiv

18 hod. 35 min.

Denně

17:45 – 20:00 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 15 min.

Denně

18:00 – 07:30 BrnoBern BrnoPrahaPlzeňSankt GallenZürichLuzernBern

13 hod. 30 min.

Denně

18:00 – 09:40 BrnoGenéve BrnoPrahaPlzeňSankt GallenZürichLuzernBaselBernFribourgLausanneGenéve

15 hod. 40 min.

Denně

18:05 – 07:50 BrnoTyachiv BrnoOlomoucUzhgorodMukachevoIrshavaKhustTyachiv

13 hod. 45 min.

Čt, Ne

18:10 – 13:00 BrnoRoma BrnoWienUdineMestreVeneziaPadovaBolognaFirenzePisaLivornoRoma

18 hod. 50 min.

Pá, Ne

18:10 – 13:00 BrnoRoma BrnoWienUdineMestreVeneziaPadovaBolognaFirenzeRoma

18 hod. 50 min.

18:15 – 15:30 BrnoChernivtsi BrnoOlomoucOstravaKatowiceKrakowRzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

21 hod. 15 min.

Po, Ne

18:15 – 15:30 BrnoChernivtsi BrnoOlomoucOstravaKatowiceKrakowRzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

21 hod. 15 min.

Ne

18:20 – 13:00 BrnoSofia BrnoWienBudapestSofia

18 hod. 40 min.

So

18:30 – 11:00 BrnoZolochiv BrnoOlomoucKrakowRzeszowLvivLvivZolochiv

16 hod. 30 min.

St, So

18:30 – 20:15 BrnoVarna BrnoBratislavaSofiaPazardzhikPlovdivStara ZagoraBurgasVarna

25 hod. 45 min.

Út, Pá, Ne

18:45 – 16:00 BrnoChernivtsi BrnoKrakowRzeszowLvivLvivDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

21 hod. 15 min.

Čt, So, Ne

18:45 – 23:15 BrnoPlzeň BrnoPrahaPlzeň

4 hod. 30 min.

Út, Ne

18:45 – 21:45 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Út

18:55 – 23:40 BrnoVarna BrnoWienBudapestSofiaPazardzhikPlovdivStara ZagoraSlivenBurgasVarna

28 hod. 45 min.

Denně

19:00 – 13:30 BrnoMilano BrnoPrahaPlzeňMünchen airportMünchenInnsbruckBolzanoTrentoVeronaBresciaMilano

18 hod. 30 min.

19:00 – 16:20 BrnoChernivtsi BrnoOlomoucLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

21 hod. 20 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

19:45 – 17:30 BrnoKiev BrnoOlomoucKrakowLvivRivneZhytomyrKiev

21 hod. 45 min.

Čt, So, Ne

20:00 – 12:00 BrnoTernopil BrnoKrakow airportRzeszowLvivTernopil

16 hod. 0 min.

Po

20:00 – 12:00 BrnoTernopil BrnoKrakow airportKrakowRzeszowTernopil

16 hod. 0 min.

Po

20:30 – 11:00 BrnoIvano-Frankivsk BrnoLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-Frankivsk

14 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

20:30 – 16:00 BrnoRachiv BrnoOstravaKatowiceKrakowRzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirnaDelatynRachiv

19 hod. 30 min.

Pá, So, Ne

20:55 – 11:45 BrnoLviv BrnoOlomoucOstravaBohumínKatowiceKrakow airportKrakowLvivLviv

14 hod. 50 min.

Denně

21:35 – 09:10 BrnoUzhgorod BrnoOlomoucPopradLevocaPrešovGiraltovceSvidníkStropkovHumennéMichalovceUzhgorod

11 hod. 35 min.

Po, St, Pá

23:55 – 17:00 BrnoSofia BrnoBratislavaBudapestSofia

17 hod. 5 min.

Po, St, Pá, So, Ne

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., "Zvonařka" in the city of Brno contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Brno

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací