• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr. "Zvonařka"

Aut. Nádr. "Zvonařka": bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2021 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
02:10 – 05:00 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 50 min.

Út

02:10 – 05:00 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 50 min.

Út

03:20 – 06:20 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Út, So

03:30 – 10:40 BrnoKarlovy Vary BrnoPrahaPlzenKarlovy Vary

7 hod. 10 min.

Po

03:40 – 06:30 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 50 min.

Po, Út, St, Pá, So

03:50 – 09:20 BrnoPlzen BrnoPrahaPlzen

5 hod. 30 min.

Denně

04:10 – 06:00 BrnoWien BrnoWien

1 hod. 50 min.

04:40 – 08:00 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 20 min.

Po, Čt, So

04:40 – 10:00 BrnoPlzen BrnoPrahaPlzen

5 hod. 20 min.

04:45 – 07:45 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Ne

04:45 – 07:45 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Út, So

06:10 – 09:10 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Út

06:10 – 08:30 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 20 min.

Po, St, So

06:10 – 08:30 BrnoWien BrnoWien

2 hod. 20 min.

06:10 – 08:30 BrnoWien BrnoWien

2 hod. 20 min.

Út, Pá

06:40 – 09:40 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Čt

07:50 – 12:20 BrnoPlzen BrnoJihlavaPrahaPlzen

4 hod. 30 min.

Čt, So

08:00 – 13:00 BrnoLiberec BrnoPrahaMlada BoleslavJablonec nad NisouLiberec

5 hod. 0 min.

Denně

08:50 – 20:00 BrnoFrankfurt am Main BrnoPrahaPlzenNurnbergFrankfurt am Main

11 hod. 10 min.

Po, St, Čt

08:55 – 23:55 BrnoBremen BrnoPrahaDresdenBerlinHamburgBremen

15 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá, So

09:00 – 11:30 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Po, St, So

09:45 – 12:15 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 30 min.

St, Pá, Ne

09:45 – 08:00 BrnoKyiv BrnoOlomoucOstravaKatowiceLvivRivneZhytomyrKyiv

22 hod. 15 min.

Ne

09:45 – 07:15 BrnoVinnytsia BrnoOlomoucOstravaKatowiceLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

21 hod. 30 min.

Čt, Ne

10:30 – 16:00 BrnoAtheny BrnoBratislavaBudapestThessalonikiLarissaAtheny

29 hod. 30 min.

So

10:30 – 06:00 BrnoKyiv BrnoOlomoucOstravaKatowiceLvivRivneZhytomyrKyiv

19 hod. 30 min.

Ne

12:30 – 15:00 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Čt

12:30 – 15:00 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Po, St, So

13:00 – 05:00 BrnoLviv BrnoOlomoucKatowiceKrakowLvivLviv

16 hod. 0 min.

Čt

13:00 – 05:00 BrnoLviv BrnoOlomoucKatowiceKrakowLvivLviv

16 hod. 0 min.

Čt

13:00 – 14:30 BrnoBelcy BrnoBratislavaBudapestAradDevaSebesSibiuBrasovOnestiAdjudTecuciBarladHusiChisinauOrheiSîngereiBelcy

25 hod. 30 min.

Út, Čt, So

13:30 – 09:10 BrnoKalush BrnoBratislavaNitraUzhgorodMukachevoStryiLvivRohatinIvano-FrankivskKalush

19 hod. 40 min.

Po, St, So

13:40 – 10:10 BrnoVinnytsia BrnoOlomoucOstravaKatowiceLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

20 hod. 30 min.

Po, Čt, Ne

13:45 – 12:30 BrnoKyiv BrnoKatowiceLvivRivneZhytomyrKyiv

22 hod. 45 min.

Čt

14:20 – 14:50 BrnoOrhei BrnoChisinauOrhei

24 hod. 30 min.

Út, Čt, So

14:45 – 09:40 BrnoNadvirna BrnoOlomoucKatowiceLvivSambirDrohobychStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirna

18 hod. 55 min.

Denně

15:10 – 16:40 BrnoKyiv BrnoBratislavaUzhgorodMukachevoStryiLvivRivneZhytomyrKyivKyiv

25 hod. 30 min.

Po, St, Pá

15:30 – 16:30 BrnoChisinau BrnoChisinau

25 hod. 0 min.

So

17:30 – 17:00 BrnoKamianets-Podilskiy BrnoOstravaKatowiceKrakowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaGorodenkaSniatynChernivtsiChernivtsiKamianets-Podilskiy

23 hod. 30 min.

Ne

17:40 – 18:05 BrnoHaskovo BrnoWienSofiaPazardzhikPlovdivStara ZagoraDimitrovgradHaskovo

24 hod. 25 min.

St, Pá, So

17:40 – 19:00 BrnoBriceni BrnoDrochiaSorocaDondușeniEdinetBriceni

25 hod. 20 min.

So

18:00 – 17:40 BrnoStara Zagora BrnoWienBudapestSofiaPazardzhikPlovdivStara Zagora

23 hod. 40 min.

St, Pá, Ne

18:30 – 11:00 BrnoZolochiv BrnoOlomoucKrakowLvivLvivZolochiv

16 hod. 30 min.

St

18:30 – 10:00 BrnoTyachiv BrnoBratislavaUzhgorodMukachevoIrshavaVynohradiv (Zakarpatska oblast)KhustTyachiv

15 hod. 30 min.

Út, So

18:40 – 10:00 BrnoTyachiv BrnoUzhgorodMukachevoIrshavaIrshavaVynohradiv (Zakarpatska oblast)KhustTyachiv

15 hod. 20 min.

St, Pá, Ne

19:10 – 09:35 BrnoKhust BrnoUzhgorodMukachevoIrshavaVynohradiv (Zakarpatska oblast)Khust

14 hod. 25 min.

Po, Čt

19:15 – 19:35 BrnoSliven BrnoWienSofiaPazardzhikPlovdivStara ZagoraSliven

24 hod. 20 min.

Po, Čt, So, Ne

19:50 – 15:30 BrnoKyiv BrnoBratislavaUzhgorodMukachevoStryiLvivRivneZhytomyrKyivKyiv

19 hod. 40 min.

Po, St, Pá

20:50 – 12:30 BrnoDragovo (Zakarpatska obl.) BrnoUzhgorodMukachevoIrshavaVynohradiv (Zakarpatska oblast)KhustBushtynoTyachivDragovo (Zakarpatska obl.)

15 hod. 40 min.

Denně

21:30 – 17:10 BrnoKalush BrnoBratislavaNitraZvolenUzhgorodMukachevoStryiLvivIvano-FrankivskKalush

19 hod. 40 min.

Po, St, Pá

21:50 – 06:00 BrnoIzmail BrnoOlomoucOstravaKatowiceKrakowLvivLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaBilhorod-DnistrovskyiTatarbunaryIzmail

32 hod. 10 min.

Po, St, Pá

22:00 – 07:00 BrnoKherson BrnoOlomoucOstravaFrydek-MistekCieszynBielsko-BialaTychyLvivZolochivTernopilKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaKobleveMykolaivKherson

33 hod. 0 min.

Denně

22:00 – 06:00 BrnoKharkiv BrnoOlomoucOstravaFrydek-MistekCieszynBielsko-BialaTychyLvivRivneZhytomyrKyivPyriatynPoltavaKharkivKharkiv

32 hod. 0 min.

Denně

22:00 – 22:10 BrnoKhmelnytskyi BrnoOlomoucOstravaFrydek-MistekCieszynBielsko-BialaTychyKatowiceKrakowLvivStryiBolekhivDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-PodilskiyDunaivtsiKhmelnytskyi

24 hod. 10 min.

Denně

22:00 – 17:25 BrnoKovel BrnoOlomoucOstravaFrydek-MistekCieszynBielsko-BialaTychyLvivRadekhiv (Lvivska obl.)GorokhivLutskKovel

19 hod. 25 min.

Denně

22:00 – 05:00 BrnoCherkasy BrnoOlomoucOstravaFrydek-MistekCieszynBielsko-BialaTychyLvivZolochivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaNemyrivGaisynUmanTalneZvenyhorodkaShpolaSmilaCherkasyCherkasy

31 hod. 0 min.

Denně

22:00 – 08:20 BrnoZaporizhia BrnoOlomoucOstravaFrydek-MistekCieszynKetyAndrychowWadowiceLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyiKryvyi RihDniproZaporizhia

34 hod. 20 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr. "Zvonařka" in the city of Brno contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Brno

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací