Podle času
Podle ceny

Aut. Nádr., "Zvonařka"

Aut. Nádr., "Zvonařka": bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2018 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
01:00 – 03:30 BrnoKiev BrnoOlomoucOstravaCieszynBielsko-BialaCzechowice-DziedzicePszczynaTychyChorzowKatowiceKrakowTarnowRzeszowLvivRivneZhytomyrKiev

26 hod. 30 min.

01:40 – 07:00 BrnoPlzeň BrnoPrahaPrahaPlzeň

5 hod. 20 min.

Čt, So

01:45 – 05:15 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 30 min.

Út, Čt, So

02:15 – 12:30 BrnoBerlin BrnoPrahaDresdenLeipzigHalleBerlin

10 hod. 15 min.

Út, Čt, Pá, So, Ne

02:30 – 08:00 BrnoPlzeň BrnoPrahaPlzeň

5 hod. 30 min.

Po, St, Čt, So, Ne

02:30 – 05:00 BrnoKralupy nad Vltavou BrnoPrahaKralupy nad Vltavou

2 hod. 30 min.

Út, Pá

02:50 – 06:00 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 10 min.

Út

02:50 – 06:00 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 10 min.

So

03:05 – 10:30 BrnoNurnberg BrnoPrahaPlzeňNurnberg

7 hod. 25 min.

Út, Čt, So

03:05 – 05:40 BrnoPraha BrnoHumpolecPraha

2 hod. 35 min.

Út, Čt, Ne

03:15 – 08:30 BrnoPlzeň BrnoPrahaPlzeňPlzeň

5 hod. 15 min.

St, Čt, Ne

03:30 – 10:40 BrnoKarlovy Vary BrnoPrahaPlzeňKarlovy Vary

7 hod. 10 min.

Po, Čt

03:50 – 09:30 BrnoLiberec BrnoHradec KrálovéLiberec

5 hod. 40 min.

Denně

03:50 – 09:20 BrnoPlzeň BrnoPrahaPlzeň

5 hod. 30 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

04:10 – 06:30 BrnoWien BrnoWien

2 hod. 20 min.

Čt

04:15 – 06:45 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Pá, So

04:15 – 06:45 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Denně

04:45 – 07:45 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 0 min.

So

05:00 – 08:00 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 0 min.

05:30 – 08:25 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 55 min.

So

05:30 – 08:25 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 55 min.

So

05:30 – 08:30 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 0 min.

Út, Čt

05:40 – 09:00 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 20 min.

Čt, Pá, So

05:50 – 11:00 BrnoLiberec BrnoPrahaMlada BoleslavLiberec

5 hod. 10 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

06:10 – 10:10 BrnoPraha BrnoPraha

4 hod. 0 min.

Po, So

06:30 – 12:00 BrnoKarlovy Vary BrnoHradec KrálovéPrahaPlzeňKarlovy Vary

5 hod. 30 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

07:00 – 10:30 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 30 min.

Po, Pá

07:40 – 10:40 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 0 min.

08:00 – 10:00 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 0 min.

Út, Pá

08:00 – 10:10 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 10 min.

Čt, So

08:55 – 13:15 BrnoPlzeň BrnoPrahaPlzeň

4 hod. 20 min.

So

08:55 – 13:15 BrnoPlzeň BrnoPrahaPlzeň

4 hod. 20 min.

So

09:00 – 14:25 BrnoPlzeň BrnoPrahaPlzeň

5 hod. 25 min.

Út, Čt, Pá

09:00 – 16:50 BrnoNurnberg BrnoPrahaPlzeňNurnberg

7 hod. 50 min.

09:05 – 12:20 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 15 min.

St, So

09:45 – 11:45 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 0 min.

St, Pá, Ne

09:50 – 17:30 BrnoBerlin BrnoPrahaDresdenBerlin

7 hod. 40 min.

Denně

10:30 – 12:30 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 0 min.

St

10:30 – 16:00 BrnoAtheny BrnoBratislavaBudapestThessalonikiLarissaAtheny

29 hod. 30 min.

So

10:30 – 06:30 BrnoVinnytsia BrnoOstravaKatowiceKrakowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

20 hod. 0 min.

So

11:35 – 08:00 BrnoMinsk BrnoOstravaKatowiceKrakowWarszawaBrestMinsk

20 hod. 25 min.

Út, Čt, Ne

12:00 – 20:15 BrnoKherson BrnoKatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

32 hod. 15 min.

Ne

12:00 – 06:45 BrnoSofia BrnoBratislavaBudapestSofia

18 hod. 45 min.

Denně

12:10 – 04:30 BrnoTyachiv BrnoBratislavaBudapestUzhgorodMukachevoKhustTyachiv

16 hod. 20 min.

Út, Čt

12:10 – 09:30 BrnoHaskovo BrnoWienBudapestSofiaPazardzhikPlovdivHaskovo

21 hod. 20 min.

Po, Čt, So

12:30 – 15:00 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 30 min.

Čt

12:45 – 12:00 BrnoVarna BrnoBratislavaAradSibiuPitestiBucurestiRuseRazgradShumenVarna

23 hod. 15 min.

Po, So

12:45 – 10:30 BrnoKiev BrnoOlomoucKrakowLvivRivneZhytomyrKiev

21 hod. 45 min.

Po, Út, St, Pá

13:00 – 12:50 BrnoChisinau BrnoAradDevaSebesSibiuFagarasBrasovOnestiAdjudTecuciBarladHusiChisinau

23 hod. 50 min.

So

13:00 – 05:30 BrnoLviv BrnoOlomoucKatowiceKrakowRzeszowLvivLviv

16 hod. 30 min.

Čt

13:00 – 13:00 BrnoChisinau BrnoBratislavaBudapestAradDevaSebesSibiuBrasovOnestiAdjudTecuciBarladHusiChisinau

24 hod. 0 min.

Út, Čt, So, Ne

13:00 – 06:30 BrnoGorodenka BrnoOlomoucKrakowRzeszowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskGorodenka

17 hod. 30 min.

So

13:00 – 05:30 BrnoLviv BrnoOlomoucKatowiceKrakowRzeszowLvivLviv

16 hod. 30 min.

Po

13:20 – 14:25 BrnoOrhei BrnoChisinauOrhei

25 hod. 5 min.

Út, Čt

13:30 – 15:45 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 15 min.

Po

13:40 – 11:00 BrnoVinnytsia BrnoOlomoucOstravaKatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

21 hod. 20 min.

Po, Ne

13:45 – 12:55 BrnoKiev BrnoFrydek-MistekKrakowLvivRivneZhytomyrKiev

23 hod. 10 min.

Čt, Ne

13:45 – 06:00 BrnoDrohobych BrnoKrakowRzeszowLvivStryiDrohobych

16 hod. 15 min.

Po

13:45 – 07:15 BrnoTyachiv BrnoOlomoucUzhgorodMukachevoIrshavaVynohradivKhustTyachiv

17 hod. 30 min.

Út, Čt, So

14:00 – 14:00 BrnoVarna BrnoAradDevaSebesSibiuRamnicu ValceaPitestiBucurestiRuseVarna

24 hod. 0 min.

St, So

15:20 – 09:20 BrnoTruskavec BrnoOlomoucOstravaKatowiceKrakowLvivDrohobychTruskavec

18 hod. 0 min.

Út, So

15:20 – 09:40 BrnoNadvirna BrnoOlomoucKatowiceKrakowRzeszowLvivSambirDrohobychStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirna

18 hod. 20 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

15:25 – 14:00 BrnoKalush BrnoBratislavaNitraZvolenKošiceUzhgorodMukachevoSvaliavaNyzhni VorotaStryiLvivRohatinIvano-FrankivskKalush

22 hod. 35 min.

Po, Pá

15:30 – 12:00 BrnoRachiv BrnoOstravaKatowiceKrakowRzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirnaDelatynRachiv

20 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

15:30 – 16:30 BrnoChisinau BrnoChisinau

25 hod. 0 min.

So

15:30 – 12:30 BrnoKiev BrnoOlomoucOstravaKrakowLvivDubnoRivneZhytomyrKiev

21 hod. 0 min.

Po, St, Pá

15:45 – 18:25 BrnoPraha BrnoPraha

2 hod. 40 min.

Út, Pá, Ne

16:50 – 11:25 BrnoRachiv BrnoOlomoucŽilinaPopradUzhgorodMukachevoKhustTyachivRachiv

18 hod. 35 min.

Denně

16:50 – 13:30 BrnoZalischyky BrnoFrydek-MistekLvivLvivRohatinBurshtynGalychIvano-FrankivskTlumachGorodenkaTovste (Ternopilska obl.)Zalischyky

20 hod. 40 min.

Po, Ne

17:15 – 13:10 BrnoKosiv BrnoOlomoucKatowiceKrakowRzeszowLvivLvivStryiBolechivDolynaBroshnivKalushIvano-FrankivskNadvirnaKolomyyaKosiv

19 hod. 55 min.

Po

17:15 – 13:10 BrnoKosiv BrnoOlomoucKatowiceKrakowRzeszowLvivLvivStryiBolechivDolynaBroshnivKalushIvano-FrankivskNadvirnaKolomyyaKosiv

19 hod. 55 min.

Po

17:45 – 18:05 BrnoHaskovo BrnoWienBudapestSofiaPazardzhikPlovdivHaskovo

24 hod. 20 min.

Ne

18:00 – 21:30 BrnoVarna BrnoWienBratislavaBudapestSofiaPazardzhikPlovdivStara ZagoraBurgasVarna

27 hod. 30 min.

Út, Pá, Ne

18:05 – 07:50 BrnoTyachiv BrnoOlomoucUzhgorodMukachevoIrshavaKhustTyachiv

13 hod. 45 min.

Čt, Ne

18:15 – 15:30 BrnoChernivtsi BrnoOlomoucOstravaKatowiceKrakowRzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

21 hod. 15 min.

So, Ne

18:30 – 11:00 BrnoZolochiv BrnoOlomoucKrakowRzeszowLvivLvivZolochiv

16 hod. 30 min.

St, So

18:45 – 16:00 BrnoChernivtsi BrnoOlomoucKrakowRzeszowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

21 hod. 15 min.

Čt, So, Ne

18:45 – 23:15 BrnoPlzeň BrnoPrahaPlzeň

4 hod. 30 min.

Út, Ne

18:55 – 23:40 BrnoVarna BrnoWienBudapestSofiaPazardzhikPlovdivStara ZagoraSlivenBurgasVarna

28 hod. 45 min.

Denně

19:00 – 16:20 BrnoChernivtsi BrnoOlomoucLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

21 hod. 20 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

19:45 – 17:30 BrnoKiev BrnoOlomoucKrakowLvivRivneZhytomyrKiev

21 hod. 45 min.

Čt, So, Ne

20:00 – 12:00 BrnoTernopil BrnoKrakow airportRzeszowLvivTernopil

16 hod. 0 min.

Po

20:00 – 12:00 BrnoTernopil BrnoKrakow airportRzeszowTernopil

16 hod. 0 min.

Po

20:30 – 12:30 BrnoKolomyya BrnoOlomoucLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskGorodenkaKolomyya

16 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:30 – 16:00 BrnoRachiv BrnoOstravaKatowiceKrakowRzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirnaDelatynRachiv

19 hod. 30 min.

Pá, So, Ne

20:30 – 23:30 BrnoPraha BrnoPraha

3 hod. 0 min.

St

21:35 – 10:10 BrnoUzhgorod BrnoOlomoucPopradLevocaPrešovGiraltovceSvidníkHumennéMichalovceUzhgorod

12 hod. 35 min.

Po, St, Pá

22:00 – 16:00 BrnoKolomyya BrnoOlomoucLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskBohorodchanyNadvirnaDelatynYaremcheLanchynKolomyya

18 hod. 0 min.

Čt, So

23:55 – 17:00 BrnoSofia BrnoBratislavaBudapestSofia

17 hod. 5 min.

Po, St, Pá, So, Ne

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., "Zvonařka" in the city of Brno contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Brno

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací