• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, "Звонарка"

Автовокзал, "Звонарка": розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2019 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
01:00 – 03:30 БрноКиїв БрноОломоуцОстраваЦешинБельсько-БялаЧеховіце-ДзедзіцеПщинаТихиХожувКатовіцеКраківТарнувРяшівЛьвівРівнеЖитомирКиїв

26 год. 30 хв.

Пт

02:10 – 06:00 БрноПрага БрноПрага

3 год. 50 хв.

Вт

02:30 – 06:10 БрноПльзень БрноПрагаПльзень

3 год. 40 хв.

Кожен день

03:00 – 06:00 БрноПрага БрноПрага

3 год. 0 хв.

Кожен день

03:05 – 10:30 БрноНюрнберг БрноПрагаПльзеньНюрнберг

7 год. 25 хв.

Вт, Чт, Сб

03:05 – 05:40 БрноПрага БрноХумполецПрага

2 год. 35 хв.

Чт, Нд

03:30 – 10:40 БрноКарлові Вари БрноПрагаПльзеньКарлові Вари

7 год. 10 хв.

Пн, Чт

03:30 – 08:00 БрноПльзень БрноПрагаПльзень

4 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб, Нд

03:30 – 06:00 БрноКралупи-на-Влтаві БрноПрагаКралупи-на-Влтаві

2 год. 30 хв.

Вт, Пт

03:50 – 09:20 БрноПльзень БрноПрагаПльзень

5 год. 30 хв.

Кожен день

04:00 – 07:30 БрноПльзень БрноПрагаПльзень

3 год. 30 хв.

Пн, Ср, Сб

04:10 – 06:30 БрноВідень БрноВідень

2 год. 20 хв.

Чт

04:15 – 06:45 БрноПрага БрноПрага

2 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб

04:15 – 06:45 БрноПрага БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

04:45 – 07:45 БрноПрага БрноПрага

3 год. 0 хв.

Сб

04:45 – 07:45 БрноПрага БрноПрага

3 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

05:00 – 08:00 БрноПрага БрноПрага

3 год. 0 хв.

Пт

05:00 – 07:55 БрноПрага БрноПрага

2 год. 55 хв.

Кожен день

05:00 – 07:55 БрноПрага БрноПрага

2 год. 55 хв.

Кожен день

05:00 – 07:55 БрноПрага БрноПрага

2 год. 55 хв.

Кожен день

05:00 – 07:55 БрноПрага БрноПрага

2 год. 55 хв.

Кожен день

05:30 – 08:25 БрноПрага БрноПрага

2 год. 55 хв.

Ср, Сб

05:30 – 08:25 БрноПрага БрноПрага

2 год. 55 хв.

Ср, Сб

05:30 – 08:30 БрноПрага БрноПрага

3 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Сб

05:40 – 09:00 БрноПрага БрноПрага

3 год. 20 хв.

Пт

05:40 – 09:00 БрноПрага БрноПрага

3 год. 20 хв.

Сб

05:40 – 09:00 БрноПрага БрноПрага

3 год. 20 хв.

Чт

05:50 – 11:00 БрноЛіберець БрноПрагаМлада-БолеславЛіберець

5 год. 10 хв.

Кожен день

06:10 – 09:10 БрноПрага БрноПрага

3 год. 0 хв.

Вт, Пт

06:10 – 10:10 БрноПрага БрноПрага

4 год. 0 хв.

Чт, Сб

07:00 – 10:30 БрноПрага БрноПрага

3 год. 30 хв.

Пн, Пт

07:00 – 12:00 БрноЛіберець БрноПрагаМлада-БолеславЛіберець

5 год. 0 хв.

Ср

07:00 – 10:00 БрноПрага БрноПрага

3 год. 0 хв.

Вт

08:00 – 10:10 БрноПрага БрноПрага

2 год. 10 хв.

Чт

08:55 – 13:15 БрноПльзень БрноПрагаПльзень

4 год. 20 хв.

Кожен день

08:55 – 13:15 БрноПльзень БрноПрагаПльзень

4 год. 20 хв.

Кожен день

09:00 – 14:25 БрноПльзень БрноПрагаПльзень

5 год. 25 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

09:05 – 12:20 БрноПрага БрноПрага

3 год. 15 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

09:05 – 13:05 БрноПльзень БрноПльзень

4 год. 0 хв.

Сб

09:30 – 13:30 БрноЛіберець БрноПрагаМлада-БолеславЛіберець

4 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

09:30 – 13:30 БрноЛіберець БрноПрагаМлада-БолеславЛіберець

4 год. 0 хв.

Ср, Сб, Нд

09:45 – 12:15 БрноПрага БрноПрага

2 год. 30 хв.

Ср, Чт, Пт, Нд

09:45 – 12:15 БрноПрага БрноПрага

2 год. 30 хв.

Ср, Чт, Пт, Нд

09:50 – 17:30 БрноБерлін БрноПрагаДрезденБерлін

7 год. 40 хв.

Кожен день

10:30 – 16:00 БрноАфіни БрноБратіславаБудапештСалонікиЛарисаАфіни

29 год. 30 хв.

Сб

10:30 – 06:30 БрноВінниця БрноОстраваКатовіцеКраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяВінниця

20 год. 0 хв.

Сб

11:20 – 14:50 БрноПрага БрноПрага

3 год. 30 хв.

Пт

11:35 – 08:00 БрноМінськ БрноОстраваКатовіцеКраківВаршаваБрестМінськ

20 год. 25 хв.

Вт, Чт, Нд

12:00 – 06:45 БрноСофія БрноБратіславаСофія

18 год. 45 хв.

Кожен день

12:10 – 09:30 БрноХасково БрноВіденьБудапештСофіяПазарджикПловдівХасково

21 год. 20 хв.

Пн, Чт, Пт, Сб

12:10 – 15:10 БрноПрага БрноПрага

3 год. 0 хв.

Ср, Сб

12:10 – 15:10 БрноПрага БрноПрага

-21 год. 0 хв.

Ср, Сб

12:30 – 15:00 БрноПрага БрноПрага

2 год. 30 хв.

Чт

12:30 – 21:00 БрноХерсон БрноКатовіцеКраківРяшівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьОдесаМиколаївХерсон

32 год. 30 хв.

Нд

13:00 – 05:30 БрноЛьвів БрноОломоуцКатовіцеКраківЛьвівЛьвів

16 год. 30 хв.

Чт

13:00 – 13:00 БрноКишинів БрноБратіславаБудапештАрадДеваСебесСібіуБрасовОнештіАджудТекучБирладХушіКишинів

24 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

13:00 – 06:30 БрноГороденка БрноОломоуцКраківРяшівЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськГороденка

17 год. 30 хв.

Сб

13:20 – 14:25 БрноОргіїв БрноКишинівОргіїв

25 год. 5 хв.

Вт, Нд

13:20 – 11:50 БрноКиїв БрноОломоуцОстраваКатовіцеКраківЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

22 год. 30 хв.

Кожен день

13:20 – 11:50 БрноКиїв БрноОломоуцОстраваКатовіцеКраківЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

22 год. 30 хв.

Кожен день

13:20 – 11:50 БрноКиїв БрноОломоуцОстраваКатовіцеКраківЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

22 год. 30 хв.

Кожен день

13:20 – 11:50 БрноКиїв БрноОломоуцОстраваКатовіцеКраківЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

22 год. 30 хв.

Кожен день

13:40 – 11:00 БрноВінниця БрноОломоуцОстраваКатовіцеКраківРяшівЛьвівТернопільХмельницькийВінниця

21 год. 20 хв.

Пн, Нд

13:45 – 12:30 БрноКиїв БрноКатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиїв

22 год. 45 хв.

Чт, Нд

13:45 – 06:00 БрноДрогобич БрноКраківРяшівЛьвівСтрийДрогобич

16 год. 15 хв.

Пн

14:00 – 14:00 БрноВарна БрноАрадДеваСебесСібіуРимніку-ВилчаПітештьБухарестРусеВарна

24 год. 0 хв.

Ср, Сб

15:05 – 10:10 БрноЛьвів БрноУжгородМукачевеСколеСтрийДрогобичЛьвів

19 год. 5 хв.

Пн

15:20 – 09:40 БрноНадвірна БрноОломоуцКатовіцеЛьвівСамбірДрогобичСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськНадвірна

18 год. 20 хв.

Кожен день

15:25 – 14:00 БрноКалуш БрноБратіславаНітраЗволенКошицеУжгородМукачевеСваляваНижні ВоротаСтрийЛьвівРогатинІвано-ФранківськКалуш

22 год. 35 хв.

Пн, Пт

15:30 – 10:30 БрноІвано-Франківськ БрноБратіславаЖилінаПопрадПряшівКошицеМихайлівціУжгородМукачевеСтрийЛьвівЛьвівРогатинІвано-Франківськ

19 год. 0 хв.

Нд

15:30 – 16:30 БрноКишинів БрноКишинів

25 год. 0 хв.

Сб

15:30 – 10:30 БрноКиїв БрноОломоуцОстраваЛьвівДубноРівнеЖитомирКиїв

19 год. 0 хв.

Кожен день

15:30 – 12:00 БрноРахів БрноОстраваКатовіцеКраківЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськНадвірнаДелятинЯремчеЯсіняРахів

20 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

15:35 – 20:10 БрноПльзень БрноПрагаПльзень

4 год. 35 хв.

Ср, Чт, Сб

15:45 – 18:25 БрноПрага БрноПрага

2 год. 40 хв.

Вт, Пт, Нд

16:50 – 13:00 БрноЗаліщики БрноОломоуцОстраваЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськТлумачГороденкаТовсте (Тернопільська обл.)‎Заліщики

20 год. 10 хв.

Пн

16:50 – 13:30 БрноЗаліщики БрноФрідек-МістекЛьвівРогатинІвано-ФранківськТлумачГороденкаТовсте (Тернопільська обл.)‎Заліщики

20 год. 40 хв.

Нд

17:15 – 13:10 БрноКосів БрноОломоуцКатовіцеКраківЛьвівЛьвівСтрийБолехівДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияКосів

19 год. 55 хв.

Кожен день

17:15 – 13:10 БрноКосів БрноОломоуцКатовіцеКраківЛьвівЛьвівСтрийБолехівДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияКосів

19 год. 55 хв.

Кожен день

17:40 – 16:20 БрноВінниця БрноОстраваКатовіцеРяшівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяВінниця

22 год. 40 хв.

Пн, Пт

17:40 – 16:20 БрноВінниця БрноОстраваКатовіцеРяшівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяВінниця

22 год. 40 хв.

Пн, Пт

18:00 – 21:30 БрноВарна БрноВіденьБудапештСофіяПазарджикПловдівСтара ЗагораВарна

27 год. 30 хв.

Вт, Пт, Сб, Нд

18:00 – 21:30 БрноВарна БрноВіденьСофіяПазарджикПловдівСтара ЗагораВарна

27 год. 30 хв.

Вт, Пт, Сб, Нд

18:15 – 15:30 БрноЧернівці БрноОломоуцОстраваКатовіцеКраківРяшівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

21 год. 15 хв.

Нд

18:30 – 11:00 БрноЗолочів БрноОломоуцКраківРяшівЛьвівЛьвівЗолочів

16 год. 30 хв.

Ср, Сб

18:40 – 10:00 БрноТячів БрноУжгородМукачевеІршаваВиноградівХустТячів

15 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб

18:45 – 13:30 БрноЧернівці БрноОломоуцКраківРяшівЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

18 год. 45 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

18:55 – 23:40 БрноВарна БрноВіденьБудапештСофіяПазарджикПловдівСтара ЗагораСлівенБургасВарна

28 год. 45 хв.

Кожен день

20:00 – 12:00 БрноТернопіль БрноКраків аеропортКраківРяшівЛьвівТернопіль

16 год. 0 хв.

Пн, Пт

20:00 – 12:00 БрноТернопіль БрноКраків аеропортРяшівТернопіль

16 год. 0 хв.

Пн, Пт

20:30 – 13:00 БрноКоломия БрноОломоуцЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськГороденкаКоломия

16 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:30 – 15:30 БрноРахів БрноОстраваКатовіцеКраківЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськНадвірнаДелятинЯремчеЯсіняРахів

19 год. 0 хв.

Пт, Сб, Нд

20:30 – 23:30 БрноПрага БрноПрага

3 год. 0 хв.

Ср

20:30 – 15:00 БрноЛьвів БрноУжгородМукачевеСколеСтрийСтебник (Львівська обл.)ТрускавецьДрогобичСамбірЛьвів

18 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт

20:50 – 12:30 БрноДрагово (Закарпатська обл.) БрноУжгородМукачевеІршаваВиноградівХустБуштиноТячівДрагово (Закарпатська обл.)

15 год. 40 хв.

Кожен день

20:55 – 19:30 БрноКалуш БрноБратіславаНітраЗволенКошицеУжгородМукачевеСваляваНижні ВоротаСтрийЛьвівРогатинІвано-ФранківськКалуш

22 год. 35 хв.

Вт, Сб, Нд

21:35 – 10:10 БрноУжгород БрноОломоуцПопрадЛевочаПряшівГіралтовцеСвідникГуменнеМихайлівціУжгород

12 год. 35 хв.

Пн, Пт

22:00 – 07:00 БрноХерсон БрноОломоуцОстраваФрідек-МістекЦешинБельсько-БялаТихиКатовіцеКраківЛьвівЗолочівТернопільХмельницькийЛетичівВінницяНемирівГайсинУманьОдесаКоблевеМиколаївХерсон

33 год. 0 хв.

Пн, Пт, Сб

22:00 – 17:00 БрноКамянець-Подільський БрноОломоуцОстраваЛьвівЛьвівЗолочівТернопільТеребовляЧортківЗаліщикиЧернівціКамянець-Подільський

19 год. 0 хв.

Чт

22:00 – 07:00 БрноХерсон БрноОломоуцОстраваФрідек-МістекЦешинБельсько-БялаТихиКатовіцеКраківЛьвівЗолочівТернопільХмельницькийЛетичівВінницяНемирівГайсинУманьОдесаКоблевеМиколаївХерсон

33 год. 0 хв.

Пн, Пт, Сб

22:15 – 16:00 БрноКоломия БрноОломоуцЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськБогородчаниНадвірнаДелятинЯремчеЛанчинКоломия

17 год. 45 хв.

Пн, Чт, Пт, Сб

22:30 – 15:00 БрноІвано-Франківськ БрноБратіславаЖилінаПопрадПряшівКошицеМихайлівціУжгородМукачевеСтрийЛьвівЛьвівРогатинІвано-Франківськ

16 год. 30 хв.

Ср, Чт

22:30 – 00:00 БрноЯсіня БрноБратіславаЖилінаПопрадПряшівКошицеМихайлівціУжгородМукачевеІршаваХустТячівВеликий БичківРахівЯсіня

1 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт

22:50 – 15:10 БрноДубове (Закарпатська обл.) БрноУжгородМукачевеБереговеВиноградівХустТячівДубове (Закарпатська обл.)

16 год. 20 хв.

Нд

23:55 – 02:45 БрноПрага БрноПрага

2 год. 50 хв.

Сб

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, "Звонарка" в місті Брно містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Брно

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя