• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал "Звонарка"

Автовокзал "Звонарка": розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2021 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
02:10 – 05:00 БрноПрага БрноПрага

2 год. 50 хв.

Вт

02:10 – 05:00 БрноПрага БрноПрага

2 год. 50 хв.

Вт

03:20 – 06:20 БрноПрага БрноПрага

3 год. 0 хв.

Вт, Сб

03:40 – 06:30 БрноПрага БрноПрага

2 год. 50 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

03:50 – 09:20 БрноПлзень БрноПрагаПлзень

5 год. 30 хв.

Кожен день

04:40 – 08:00 БрноПрага БрноПрага

3 год. 20 хв.

Пн, Чт, Сб

04:40 – 10:00 БрноПлзень БрноПрагаПлзень

5 год. 20 хв.

Пт

04:45 – 07:45 БрноПрага БрноПрага

3 год. 0 хв.

Ср, Нд

04:45 – 07:45 БрноПрага БрноПрага

3 год. 0 хв.

Вт, Сб

06:10 – 08:30 БрноПрага БрноПрага

2 год. 20 хв.

Пн, Ср, Сб

06:10 – 08:30 БрноВідень БрноВідень

2 год. 20 хв.

Вт

06:40 – 09:40 БрноПрага БрноПрага

3 год. 0 хв.

Чт

07:50 – 12:00 БрноПлзень БрноПрагаПлзень

4 год. 10 хв.

Чт

08:00 – 13:00 БрноЛіберець БрноПрагаМлада-БолеславЯблонець-над-НисоюЛіберець

5 год. 0 хв.

Кожен день

09:00 – 11:30 БрноПрага БрноПрага

2 год. 30 хв.

Пн, Ср, Сб

09:45 – 12:15 БрноПрага БрноПрага

2 год. 30 хв.

Ср, Пт, Нд

09:45 – 08:00 БрноКиїв БрноОломоуцОстраваКатовіцеЛьвівРівнеЖитомирКиїв

22 год. 15 хв.

Нд

10:20 – 18:15 БрноБерлін БрноПрагаДрезденБерлін

7 год. 55 хв.

Вт, Чт, Сб

10:30 – 16:00 БрноАфіни БрноБратиславаБудапештСалонікиЛаріссаАфіни

29 год. 30 хв.

Сб

12:30 – 15:00 БрноПрага БрноПрага

2 год. 30 хв.

Чт

12:30 – 15:00 БрноПрага БрноПрага

2 год. 30 хв.

Пн, Ср, Сб

12:50 – 14:10 БрноКиїв БрноУжгородМукачевоСтрийЛьвівРівнеЖитомирКиїв

25 год. 20 хв.

Сб

13:00 – 05:00 БрноЛьвів БрноОломоуцКатовіцеКраківЛьвівЛьвів

16 год. 0 хв.

Чт

13:00 – 05:00 БрноЛьвів БрноОломоуцКатовіцеКраківЛьвівЛьвів

16 год. 0 хв.

Чт

13:00 – 13:00 БрноКишинів БрноБратиславаБудапештАрадДеваСебесСибіуБрашовОнештіАджудТекучБирладХушіКишинів

24 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

13:30 – 09:10 БрноКалуш БрноБратиславаНітраУжгородМукачевоСтрийЛьвівРогатинІвано-ФранківськКалуш

19 год. 40 хв.

Пн, Ср, Сб

13:35 – 18:10 БрноПлзень БрноПрагаРокицаниПлзень

4 год. 35 хв.

Кожен день

13:35 – 18:10 БрноПлзень БрноПрагаРокицаниПлзень

4 год. 35 хв.

Кожен день

13:35 – 18:10 БрноПлзень БрноПрагаРокицаниПлзень

4 год. 35 хв.

Кожен день

13:35 – 18:10 БрноПлзень БрноПрагаРокицаниПлзень

4 год. 35 хв.

Кожен день

13:35 – 18:10 БрноПлзень БрноПрагаРокицаниПлзень

4 год. 35 хв.

Кожен день

13:35 – 18:10 БрноПлзень БрноПрагаРокицаниПлзень

4 год. 35 хв.

Кожен день

13:35 – 18:10 БрноПлзень БрноПрагаРокицаниПлзень

4 год. 35 хв.

Кожен день

13:40 – 10:10 БрноВінниця БрноОломоуцОстраваКатовіцеЛьвівТернопільХмельницькийВінницяВінниця

20 год. 30 хв.

Пн, Чт, Нд

14:20 – 14:50 БрноОргіїв БрноКишинівОргіїв

24 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

14:45 – 09:40 БрноНадвірна БрноОломоуцКатовіцеЛьвівСамбірДрогобичСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськНадвірна

18 год. 55 хв.

Кожен день

15:10 – 16:40 БрноКиїв БрноБратиславаУжгородМукачевоСтрийЛьвівРівнеЖитомирКиївКиїв

25 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт

15:30 – 16:30 БрноКишинів БрноКишинів

25 год. 0 хв.

Сб

17:30 – 17:00 БрноКамянець-Подільський БрноОстраваКатовіцеКраківЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияГороденкаСнятинЧернівціЧернівціКамянець-Подільський

23 год. 30 хв.

Нд

17:40 – 19:00 БрноБричани БрноДрокіяСорокиДондушеньЄдинціБричани

25 год. 20 хв.

Сб

18:00 – 17:40 БрноСтара Загора БрноВіденьБудапештСофіяПазарджикПловдивСтара Загора

23 год. 40 хв.

Ср, Пт, Нд

18:30 – 10:00 БрноТячів БрноБратиславаУжгородМукачевоІршаваВиноградівХустТячів

15 год. 30 хв.

Вт, Сб

18:40 – 10:00 БрноТячів БрноУжгородМукачевоІршаваІршаваВиноградівХустТячів

15 год. 20 хв.

Ср, Пт

18:45 – 23:40 БрноВарна БрноВіденьСофіяПазарджикПловдивСтара ЗагораСлівенБурґасВарна

28 год. 55 хв.

Пн, Чт, Сб

19:10 – 09:35 БрноХуст БрноУжгородМукачевоІршаваВиноградівХуст

14 год. 25 хв.

Пн, Чт

19:50 – 15:30 БрноКиїв БрноБратиславаУжгородМукачевоСтрийЛьвівРівнеЖитомирКиївКиїв

19 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт

20:50 – 12:30 БрноДрагово (Закарпатська обл.) БрноУжгородМукачевоІршаваВиноградівХустБуштиноТячівДрагово (Закарпатська обл.)

15 год. 40 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

21:30 – 17:10 БрноКалуш БрноБратиславаНітраЗволенУжгородМукачевоСтрийЛьвівІвано-ФранківськКалуш

19 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт

21:50 – 06:00 БрноІзмаїл БрноОломоуцОстраваКатовіцеКраківЛьвівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьОдесаБілгород-ДністровськийТатарбунариІзмаїл

32 год. 10 хв.

Пн, Ср, Пт

22:00 – 07:00 БрноХерсон БрноОломоуцОстраваФрідек-МістекЦешинБельсько-БялаТихиЛьвівЗолочівТернопільХмельницькийЛетичівВінницяНемирівГайсинУманьОдесаКоблевеМиколаївХерсон

33 год. 0 хв.

Кожен день

22:00 – 06:00 БрноХарків БрноОломоуцОстраваФрідек-МістекЦешинБельсько-БялаТихиЛьвівРівнеЖитомирКиївПирятинПолтаваХарківХарків

32 год. 0 хв.

Кожен день

22:00 – 22:10 БрноХмельницький БрноОломоуцОстраваФрідек-МістекЦешинБельсько-БялаТихиКатовіцеКраківЛьвівСтрийБолехівДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівціХотин (Чернівецька обл.)Камянець-ПодільськийДунаївціХмельницький

24 год. 10 хв.

Кожен день

22:00 – 17:25 БрноКовель БрноОломоуцОстраваФрідек-МістекЦешинБельсько-БялаТихиЛьвівРадехів (Львівська обл‎.)ГорохівЛуцькКовель

19 год. 25 хв.

Кожен день

22:00 – 05:00 БрноЧеркаси БрноОломоуцОстраваФрідек-МістекЦешинБельсько-БялаТихиЛьвівЗолочівТернопільХмельницькийВінницяНемирівГайсинУманьТальнеЗвенигородкаШполаСмілаЧеркасиЧеркаси

31 год. 0 хв.

Кожен день

22:00 – 08:20 БрноЗапоріжжя БрноОломоуцОстраваФрідек-МістекЦешинКентиАндрихувВадовіцеЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьКропивницькийКривий РігДніпроЗапоріжжя

34 год. 20 хв.

Кожен день

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал "Звонарка" в місті Брно містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Брно

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя