За часом від'їзду
За ціною

Автовокзал, "Звонарка"

Автовокзал, "Звонарка": розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2018 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
01:00 – 03:30 БрноКиїв БрноОломоуцОстраваЦешинБельсько-БялаЧеховіце-ДзедзіцеПщинаТихиХожувКатовіцеКраківТарнувРяшівЛьвівРівнеЖитомирКиїв

26 год. 30 хв.

Пт

02:30 – 08:00 БрноПльзень БрноПрагаПльзень

5 год. 30 хв.

Ср, Чт, Нд

02:30 – 06:10 БрноПльзень БрноПрагаПльзень

3 год. 40 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

02:30 – 08:00 БрноПльзень БрноПрагаПльзень

5 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб, Нд

02:30 – 05:00 БрноКралупи-на-Влтаві БрноПрагаКралупи-на-Влтаві

2 год. 30 хв.

Вт, Пт

02:45 – 05:15 БрноПрага БрноПрага

2 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

02:50 – 06:00 БрноПрага БрноПрага

3 год. 10 хв.

Вт

03:05 – 10:30 БрноНюрнберг БрноПрагаПльзеньНюрнберг

7 год. 25 хв.

Вт, Чт, Сб

03:05 – 05:40 БрноПрага БрноХумполецПрага

2 год. 35 хв.

Чт, Нд

03:15 – 08:30 БрноПльзень БрноПрагаПльзеньПльзень

5 год. 15 хв.

Ср

03:30 – 10:40 БрноКарлові Вари БрноПрагаПльзеньКарлові Вари

7 год. 10 хв.

Пн, Чт

03:50 – 09:20 БрноПльзень БрноПрагаПльзень

5 год. 30 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

04:00 – 06:00 БрноПрага БрноПрага

2 год. 0 хв.

Пн, Ср, Сб

04:10 – 06:30 БрноВідень БрноВідень

2 год. 20 хв.

Чт

04:15 – 06:45 БрноПрага БрноПрага

2 год. 30 хв.

Пт, Сб

04:15 – 06:45 БрноПрага БрноПрага

2 год. 30 хв.

Кожен день

04:45 – 07:45 БрноПрага БрноПрага

3 год. 0 хв.

Сб

05:00 – 08:00 БрноПрага БрноПрага

3 год. 0 хв.

Пт

05:30 – 08:25 БрноПрага БрноПрага

2 год. 55 хв.

Сб

05:30 – 08:25 БрноПрага БрноПрага

2 год. 55 хв.

Сб

05:30 – 08:30 БрноПрага БрноПрага

3 год. 0 хв.

Вт, Чт

05:40 – 09:00 БрноПрага БрноПрага

3 год. 20 хв.

Сб

05:40 – 09:00 БрноПрага БрноПрага

3 год. 20 хв.

Чт

05:40 – 09:00 БрноПрага БрноПрага

3 год. 20 хв.

Пт

05:40 – 09:00 БрноПрага БрноПрага

3 год. 20 хв.

Сб

05:40 – 09:00 БрноПрага БрноПрага

3 год. 20 хв.

Чт

05:50 – 11:00 БрноЛіберець БрноПрагаМлада-БолеславЛіберець

5 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

06:10 – 10:10 БрноПрага БрноПрага

4 год. 0 хв.

Пн, Сб

07:00 – 10:30 БрноПрага БрноПрага

3 год. 30 хв.

Пн, Пт

07:30 – 10:40 БрноПрага БрноПрага

3 год. 10 хв.

Пт

08:00 – 10:00 БрноПрага БрноПрага

2 год. 0 хв.

Вт, Пт

08:00 – 10:10 БрноПрага БрноПрага

2 год. 10 хв.

Чт, Сб

08:55 – 13:15 БрноПльзень БрноПрагаПльзень

4 год. 20 хв.

Вт, Пт, Сб

08:55 – 13:15 БрноПльзень БрноПрагаПльзень

4 год. 20 хв.

Сб

09:00 – 14:25 БрноПльзень БрноПрагаПльзень

5 год. 25 хв.

Пн

09:00 – 16:50 БрноНюрнберг БрноПрагаПльзеньНюрнберг

7 год. 50 хв.

Пт, Нд

09:00 – 14:25 БрноПльзень БрноПрагаПльзень

5 год. 25 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

09:05 – 12:20 БрноПрага БрноПрага

3 год. 15 хв.

Ср, Сб

09:05 – 13:05 БрноПльзень БрноПрагаПльзень

4 год. 0 хв.

Сб

09:45 – 11:45 БрноПрага БрноПрага

2 год. 0 хв.

Ср, Пт, Нд

09:50 – 17:30 БрноБерлін БрноПрагаДрезденБерлін

7 год. 40 хв.

Кожен день

10:30 – 12:30 БрноПрага БрноПрага

2 год. 0 хв.

Ср

10:30 – 16:00 БрноАфіни БрноБратіславаБудапештСалонікиЛарисаАфіни

29 год. 30 хв.

Сб

10:30 – 06:30 БрноВінниця БрноОстраваКатовіцеКраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяВінниця

20 год. 0 хв.

Сб

11:35 – 09:00 БрноМінськ БрноОстраваКатовіцеКраківВаршаваБрестМінськ

21 год. 25 хв.

Вт, Чт, Нд

12:00 – 20:15 БрноХерсон БрноКатовіцеКраківРяшівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьОдесаМиколаївХерсон

32 год. 15 хв.

Нд

12:00 – 06:45 БрноСофія БрноБратіславаБудапештСофія

18 год. 45 хв.

Кожен день

12:10 – 04:30 БрноТячів БрноБратіславаБудапештУжгородМукачевеХустТячів

16 год. 20 хв.

Вт, Чт

12:10 – 09:30 БрноХасково БрноВіденьБудапештСофіяПазарджикПловдівХасково

21 год. 20 хв.

Пн, Чт, Сб

12:30 – 15:00 БрноПрага БрноПрага

2 год. 30 хв.

Чт

13:00 – 12:50 БрноКишинів БрноАрадДеваСебесСібіуФагарасБрасовОнештіАджудТекучБирладХушіКишинів

23 год. 50 хв.

Сб

13:00 – 05:30 БрноЛьвів БрноОломоуцКатовіцеКраківЛьвівЛьвів

16 год. 30 хв.

Чт

13:00 – 13:00 БрноКишинів БрноБратіславаБудапештАрадДеваСебесСібіуБрасовОнештіАджудТекучБирладХушіКишинів

24 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

13:00 – 06:30 БрноГороденка БрноОломоуцКраківРяшівЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськГороденка

17 год. 30 хв.

Сб

13:20 – 14:25 БрноОргіїв БрноКишинівОргіїв

25 год. 5 хв.

Вт, Чт

13:40 – 11:00 БрноВінниця БрноОломоуцОстраваКатовіцеКраківРяшівЛьвівТернопільХмельницькийВінниця

21 год. 20 хв.

Пн, Нд

13:45 – 12:55 БрноКиїв БрноФрідек-МістекКраківЛьвівРівнеЖитомирКиїв

23 год. 10 хв.

Чт, Нд

13:45 – 06:00 БрноДрогобич БрноКраківРяшівЛьвівСтрийДрогобич

16 год. 15 хв.

Пн

13:45 – 07:15 БрноТячів БрноУжгородМукачевеІршаваВиноградівХустТячів

17 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

14:00 – 14:00 БрноВарна БрноАрадДеваСебесСібіуРимніку-ВилчаПітештьБухарестРусеВарна

24 год. 0 хв.

Ср, Сб

15:05 – 10:10 БрноЛьвів БрноУжгородМукачевеСколеСтрийДрогобичЛьвів

19 год. 5 хв.

Пн

15:20 – 09:40 БрноНадвірна БрноОломоуцКатовіцеКраківРяшівЛьвівСамбірДрогобичСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськНадвірна

18 год. 20 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

15:25 – 14:00 БрноКалуш БрноБратіславаНітраЗволенКошицеУжгородМукачевеСваляваНижні ВоротаСтрийЛьвівРогатинІвано-ФранківськКалуш

22 год. 35 хв.

Пн, Пт

15:30 – 12:00 БрноРахів БрноОстраваКатовіцеКраківРяшівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськНадвірнаДелятинРахів

20 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

15:30 – 16:30 БрноКишинів БрноКишинів

25 год. 0 хв.

Сб

15:30 – 12:30 БрноКиїв БрноОломоуцОстраваЛьвівДубноРівнеЖитомирКиїв

21 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

15:45 – 18:25 БрноПрага БрноПрага

2 год. 40 хв.

Вт, Пт, Нд

16:50 – 13:30 БрноЗаліщики БрноФрідек-МістекЛьвівЛьвівРогатинБурштинГаличІвано-ФранківськТлумачГороденкаТовсте (Тернопільська обл.)‎Заліщики

20 год. 40 хв.

Пн

16:50 – 13:30 БрноЗаліщики БрноФрідек-МістекЛьвівРогатинІвано-ФранківськТлумачГороденкаТовсте (Тернопільська обл.)‎Заліщики

20 год. 40 хв.

Нд

17:15 – 13:10 БрноКосів БрноОломоуцКатовіцеКраківРяшівЛьвівЛьвівСтрийБолехівДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияКосів

19 год. 55 хв.

Пн, Чт, Нд

17:15 – 13:10 БрноКосів БрноОломоуцКатовіцеКраківРяшівЛьвівЛьвівСтрийБолехівДолинаБрошнівКалушІвано-ФранківськНадвірнаКоломияКосів

19 год. 55 хв.

Пн

17:45 – 18:05 БрноХасково БрноВіденьСофіяПазарджикПловдівХасково

24 год. 20 хв.

Вт, Нд

18:00 – 21:30 БрноВарна БрноВіденьВіденьБудапештСофіяПазарджикПловдівСтара ЗагораБургасВарна

27 год. 30 хв.

Вт, Пт, Нд

18:15 – 15:30 БрноЧернівці БрноОломоуцОстраваКатовіцеКраківРяшівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

21 год. 15 хв.

Нд

18:30 – 11:00 БрноЗолочів БрноОломоуцКраківРяшівЛьвівЛьвівЗолочів

16 год. 30 хв.

Ср, Сб

18:45 – 16:00 БрноЧернівці БрноОломоуцКраківРяшівЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

21 год. 15 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

18:45 – 23:15 БрноПльзень БрноПрагаПльзень

4 год. 30 хв.

Вт, Нд

18:55 – 23:40 БрноВарна БрноВіденьБудапештСофіяПазарджикПловдівСтара ЗагораСлівенБургасВарна

28 год. 45 хв.

Кожен день

20:00 – 12:00 БрноТернопіль БрноКраків аеропортРяшівЛьвівТернопіль

16 год. 0 хв.

Пн

20:00 – 12:00 БрноТернопіль БрноКраків аеропортРяшівТернопіль

16 год. 0 хв.

Пн

20:30 – 13:00 БрноКоломия БрноОломоуцЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськГороденкаКоломия

16 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:30 – 16:00 БрноРахів БрноОстраваКатовіцеКраківРяшівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськНадвірнаДелятинРахів

19 год. 30 хв.

Пт, Сб, Нд

20:30 – 23:30 БрноПрага БрноПрага

3 год. 0 хв.

Ср

20:30 – 15:00 БрноЛьвів БрноУжгородМукачевеСтрийСтебник (Львівська обл.)ТрускавецьДрогобичСамбірЛьвів

18 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт

21:35 – 10:10 БрноУжгород БрноОломоуцПопрадЛевочаПряшівГіралтовцеСвідникГуменнеМихайлівціУжгород

12 год. 35 хв.

Пн, Пт

22:00 – 16:00 БрноКоломия БрноОломоуцЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськБогородчаниНадвірнаДелятинЯремчеЛанчинКоломия

18 год. 0 хв.

Чт, Сб

22:50 – 15:10 БрноДубове (Закарпатська обл.) БрноУжгородМукачевеБереговеВиноградівХустТячівДубове (Закарпатська обл.)

16 год. 20 хв.

Нд

23:55 – 02:45 БрноПрага БрноПрага

2 год. 50 хв.

Сб

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, "Звонарка" в місті Брно містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Брно

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя