• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал "Звонарка"

Автовокзал "Звонарка": розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2021 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
02:10 – 05:00 БрноПрага БрноПрага

2 год. 50 хв.

Вт

02:10 – 05:00 БрноПрага БрноПрага

2 год. 50 хв.

Вт

03:20 – 06:20 БрноПрага БрноПрага

3 год. 0 хв.

Вт, Сб

03:30 – 10:40 БрноКарлові-Вари БрноПрагаПлзеньКарлові-Вари

7 год. 10 хв.

Пн

03:40 – 06:30 БрноПрага БрноПрага

2 год. 50 хв.

Пн, Ср, Пт

03:40 – 06:30 БрноПрага БрноПрага

2 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

03:50 – 09:20 БрноПлзень БрноПрагаПлзень

5 год. 30 хв.

Кожен день

04:10 – 06:00 БрноВідень БрноВідень

1 год. 50 хв.

Пт

04:20 – 15:15 БрноФранкфурт БрноПрагаПлзеньНюрнбергФранкфурт

10 год. 55 хв.

Вт, Чт, Сб

04:40 – 10:00 БрноПлзень БрноПрагаПлзень

5 год. 20 хв.

Пт

04:45 – 07:45 БрноПрага БрноПрага

3 год. 0 хв.

Ср, Пт, Нд

04:45 – 07:45 БрноПрага БрноПрага

3 год. 0 хв.

Вт, Сб

05:20 – 08:20 БрноПрага БрноПрагаПрага

3 год. 0 хв.

Вт, Сб

06:10 – 08:30 БрноВідень БрноВідень

2 год. 20 хв.

Пт

06:10 – 08:30 БрноВідень БрноВідень

2 год. 20 хв.

Вт, Пт

08:00 – 13:00 БрноЛіберець БрноПрагаМлада-БолеславЯблонець-над-НисоюЛіберець

5 год. 0 хв.

Кожен день

08:55 – 23:55 БрноБремен БрноПрагаДрезденБерлінГамбурґБремен

15 год. 0 хв.

Кожен день

09:45 – 12:15 БрноПрага БрноПрага

2 год. 30 хв.

Ср, Пт, Нд

09:45 – 08:00 БрноКиїв БрноОломоуцОстраваКатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиїв

22 год. 15 хв.

Нд

09:45 – 07:15 БрноВінниця БрноОломоуцОстраваКатовіцеЛьвівТернопільХмельницькийВінниця

21 год. 30 хв.

Чт, Нд

10:30 – 16:00 БрноАфіни БрноБратиславаБудапештСалонікиКатерініЛаріссаЛаміяАфіни

29 год. 30 хв.

Сб

10:30 – 06:00 БрноКиїв БрноОломоуцОстраваКатовіцеЛьвівРівнеЖитомирКиїв

19 год. 30 хв.

Нд

11:45 – 08:40 БрноМінськ БрноОстраваКатовіцеКраківКельцеБрестБарановичіМінськ

20 год. 55 хв.

Вт, Чт, Нд

12:30 – 15:00 БрноПрага БрноПрага

2 год. 30 хв.

Чт

13:00 – 05:00 БрноЛьвів БрноОломоуцКатовіцеКраківЛьвівЛьвів

16 год. 0 хв.

Чт

13:00 – 05:00 БрноЛьвів БрноОломоуцКатовіцеКраківЛьвівЛьвів

16 год. 0 хв.

Чт

13:00 – 14:30 БрноБєльці БрноБратиславаБудапештАрадДеваСебесСибіуБрашовОнештіАджудТекучБирладХушіКишинівОргіївСинжереяБєльці

25 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

13:40 – 10:10 БрноВінниця БрноОломоуцОстраваКатовіцеЛьвівТернопільХмельницькийВінницяВінниця

20 год. 30 хв.

Пн, Чт, Нд

14:20 – 14:50 БрноОргіїв БрноКишинівОргіїв

24 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

14:45 – 09:40 БрноНадвірна БрноОломоуцКатовіцеЛьвівСамбірДрогобичСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськНадвірна

18 год. 55 хв.

Кожен день

15:05 – 17:40 БрноПрага БрноПрага

2 год. 35 хв.

Вт, Пт, Нд

15:30 – 16:30 БрноКишинів БрноКишинів

25 год. 0 хв.

Сб

17:30 – 17:00 БрноКамянець-Подільський БрноОстраваКатовіцеКраківЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияГороденкаСнятинЧернівціЧернівціКамянець-Подільський

23 год. 30 хв.

Нд

17:40 – 18:05 БрноХасково БрноВіденьСофіяПазарджикПловдивСтара ЗагораДімітровградХасково

24 год. 25 хв.

Пн, Чт, Сб

18:00 – 17:40 БрноСтара Загора БрноВіденьСофіяПазарджикПловдивСтара Загора

23 год. 40 хв.

Ср, Пт, Нд

18:30 – 11:00 БрноЗолочів БрноОломоуцКраківЛьвівЛьвівЗолочів

16 год. 30 хв.

Ср

18:30 – 10:00 БрноТячів БрноЖилінаПопрадПряшівУжгородМукачевоІршаваІршаваВиноградів (Закарпатська область)ХустТячів

15 год. 30 хв.

Вт, Сб

18:40 – 10:00 БрноТячів БрноУжгородМукачевоІршаваІршаваВиноградів (Закарпатська область)ХустТячів

15 год. 20 хв.

Ср, Пт, Нд

19:10 – 09:35 БрноХуст БрноУжгородМукачевоІршаваВиноградів (Закарпатська область)Хуст

14 год. 25 хв.

Пн, Чт

19:15 – 19:35 БрноСлівен БрноВіденьСофіяПазарджикПловдивСтара ЗагораСлівен

24 год. 20 хв.

Кожен день

20:00 – 16:40 БрноКалуш БрноБратиславаНітраЗволенУжгородМукачевоЛьвівІвано-ФранківськКалуш

20 год. 40 хв.

Кожен день

20:00 – 15:20 БрноСиневир БрноУжгородМукачевоІршаваВиноградів (Закарпатська область)ХустМіжгіряСиневир

19 год. 20 хв.

Пн, Чт

20:50 – 12:30 БрноДрагово (Закарпатська обл.) БрноУжгородМукачевоІршаваВиноградів (Закарпатська область)ХустБуштиноТячівДрагово (Закарпатська обл.)

15 год. 40 хв.

Кожен день

22:00 – 07:00 БрноХерсон БрноОломоуцОстраваФрідек-МістекЦешинБельсько-БялаТихиЛьвівЗолочівТернопільХмельницькийЛетичівВінницяНемирівГайсинУманьОдесаКоблевеМиколаївХерсон

33 год. 0 хв.

Кожен день

22:00 – 06:00 БрноХарків БрноОломоуцОстраваФрідек-МістекЦешинБельсько-БялаТихиЛьвівРівнеЖитомирКиївПирятинПолтаваХарківХарків

32 год. 0 хв.

Кожен день

22:00 – 22:10 БрноХмельницький БрноОломоуцОстраваФрідек-МістекЦешинБельсько-БялаТихиКатовіцеКраківЛьвівСтрийБолехівДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівціХотин (Чернівецька обл.)Камянець-ПодільськийДунаївціХмельницький

24 год. 10 хв.

Кожен день

22:00 – 17:25 БрноКовель БрноОломоуцОстраваФрідек-МістекЦешинБельсько-БялаТихиЛьвівРадехів (Львівська обл‎.)ГорохівЛуцькКовель

19 год. 25 хв.

Кожен день

22:00 – 05:00 БрноЧеркаси БрноОломоуцОстраваФрідек-МістекЦешинБельсько-БялаТихиЛьвівЗолочівТернопільХмельницькийВінницяНемирівГайсинУманьТальнеЗвенигородкаШполаСмілаЧеркасиЧеркаси

31 год. 0 хв.

Кожен день

22:00 – 08:20 БрноЗапоріжжя БрноОломоуцОстраваФрідек-МістекЦешинКентиАндрихувВадовіцеЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьКропивницькийКривий РігДніпроЗапоріжжя

34 год. 20 хв.

Кожен день

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал "Звонарка" в місті Брно містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Брно

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя