DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Uzhgorod - Brno

Koupit jízdenky na autobus Uzhgorod – Brno: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Brno. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Uzhgorod do Brno a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Brno levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
13:50 – 03:05 UzhgorodBrno

13 hod. 15 min.

Ne

14:20 – 03:05 UzhgorodBrno

12 hod. 45 min.

Ne

15:00 – 02:30 UzhgorodBrno

11 hod. 30 min.

Ne

16:30 – 03:00 UzhgorodBrno

10 hod. 30 min.

Denně

18:35 – 05:30 UzhgorodBrno

10 hod. 55 min.

So

19:00 – 04:40 UzhgorodBrno

9 hod. 40 min.

Po, Čt, So

20:00 – 04:45 UzhgorodBrno

8 hod. 45 min.

Út, Čt, So

20:30 – 07:30 UzhgorodBrno

11 hod. 0 min.

Út

20:30 – 07:30 UzhgorodBrno

11 hod. 0 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

21:10 – 06:10 UzhgorodBrno

9 hod. 0 min.

Po, Čt

21:25 – 09:05 UzhgorodBrno

11 hod. 40 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

22:00 – 09:30 UzhgorodBrno

11 hod. 30 min.

St, Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Uzhgorod do centra Brno v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Uzhgorod a příjezdu v Brno. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací