• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Ужгород - Брно

Купити квитки на автобус Ужгород - Брно: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Брно. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Ужгород в Брно і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Брно дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
13:50 – 03:05 УжгородБрно

13 год. 15 хв.

Чт, Нд

14:20 – 03:05 УжгородБрно

12 год. 45 хв.

Чт, Нд

14:50 – 23:55 УжгородБрно

9 год. 5 хв.

Сб

16:30 – 03:00 УжгородБрно

10 год. 30 хв.

Кожен день

18:00 – 04:00 УжгородБрно

10 год. 0 хв.

Пн, Ср, Сб

18:35 – 09:05 УжгородБрно

14 год. 30 хв.

Сб

19:30 – 07:00 УжгородБрно

11 год. 30 хв.

Ср

20:00 – 04:45 УжгородБрно

8 год. 45 хв.

Вт, Чт, Сб

21:25 – 09:05 УжгородБрно

11 год. 40 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

22:00 – 09:30 УжгородБрно

11 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

22:00 – 09:30 УжгородБрно

11 год. 30 хв.

Ср, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Ужгород швидко доїхати до центру Брно в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Ужгород і куди прибувають до Брно. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя