За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Львів - Брно

Купити квитки на автобус Львів - Брно: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Брно. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Львів в Брно і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Брно дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:40 – 20:30 ЛьвівБрно

19 год. 50 хв.

Вт, Пт

00:40 – 20:30 ЛьвівБрно

19 год. 50 хв.

Вт, Пт

01:00 – 13:30 ЛьвівБрно

12 год. 30 хв.

Пн

06:55 – 20:30 ЛьвівБрно

13 год. 35 хв.

Пт

06:55 – 20:30 ЛьвівБрно

13 год. 35 хв.

Вт, Пт

06:55 – 20:30 ЛьвівБрно

13 год. 35 хв.

Пт

06:55 – 20:30 ЛьвівБрно

13 год. 35 хв.

Вт, Пт

07:00 – 20:30 ЛьвівБрно

13 год. 30 хв.

Пт

07:00 – 20:30 ЛьвівБрно

13 год. 30 хв.

Вт, Пт

07:00 – 20:30 ЛьвівБрно

13 год. 30 хв.

Вт, Пт

12:00 – 02:50 ЛьвівБрно

14 год. 50 хв.

Вт

12:30 – 02:50 ЛьвівБрно

14 год. 20 хв.

Вт

12:40 – 01:40 ЛьвівБрно

13 год. 0 хв.

Чт, Сб

13:30 – 03:15 ЛьвівБрно

13 год. 45 хв.

Кожен день

13:30 – 03:30 ЛьвівБрно

14 год. 0 хв.

Пн, Чт

14:00 – 03:30 ЛьвівБрно

13 год. 30 хв.

Пн, Чт

14:00 – 03:00 ЛьвівБрно

13 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт

14:00 – 02:00 ЛьвівБрно

12 год. 0 хв.

Сб

14:00 – 03:30 ЛьвівБрно

13 год. 30 хв.

Пн, Сб, Нд

14:30 – 03:50 ЛьвівБрно

13 год. 20 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

14:30 – 02:00 ЛьвівБрно

11 год. 30 хв.

Ср, Нд

15:30 – 05:30 ЛьвівБрно

14 год. 0 хв.

Сб

15:50 – 09:05 ЛьвівБрно

17 год. 15 хв.

Ср, Сб

16:00 – 05:00 ЛьвівБрно

13 год. 0 хв.

Чт, Пт

16:00 – 04:45 ЛьвівБрно

12 год. 45 хв.

Сб

16:25 – 04:15 ЛьвівБрно

11 год. 50 хв.

Пт, Сб

16:30 – 04:45 ЛьвівБрно

12 год. 15 хв.

Сб

17:15 – 05:50 ЛьвівБрно

12 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

17:45 – 06:30 ЛьвівБрно

12 год. 45 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

17:45 – 07:55 ЛьвівБрно

14 год. 10 хв.

Вт, Пт

19:10 – 06:20 ЛьвівБрно

11 год. 10 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

19:40 – 06:20 ЛьвівБрно

10 год. 40 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

20:00 – 07:40 ЛьвівБрно

11 год. 40 хв.

Пт

21:40 – 09:00 ЛьвівБрно

11 год. 20 хв.

Вт, Чт, Пт

22:10 – 20:30 ЛьвівБрно

22 год. 20 хв.

Вт, Пт

22:10 – 20:30 ЛьвівБрно

22 год. 20 хв.

Вт, Пт

23:20 – 20:30 ЛьвівБрно

21 год. 10 хв.

Пт

23:20 – 20:30 ЛьвівБрно

21 год. 10 хв.

Вт, Пт

23:20 – 20:30 ЛьвівБрно

21 год. 10 хв.

Пт

23:20 – 20:30 ЛьвівБрно

21 год. 10 хв.

Вт, Пт

23:40 – 20:30 ЛьвівБрно

20 год. 50 хв.

Вт, Пт

23:40 – 20:30 ЛьвівБрно

20 год. 50 хв.

Вт, Пт

Маршрут на карті

Як з Львів швидко доїхати до центру Брно в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Львів і куди прибувають до Брно. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

ФОП Семкович И.М.Львов - Краков

Все хорошо, несмотря на то что со Львова выехали на 40 минут позже графика в Краков доехали на 40 раньше графика. Единственный недостаток - нет wi-fi и кофе. Перевозчик ответственный - рекомендую

ФОП ЛевицькаПознань - Киев

Водители очень нормальные, ехали по расписанию, даже с небольшим опережением графика, заезд на паркинги в туалет, по первой просьбе. Кино в салоне, чисто. Единственное, спинки сидений почти не опускались. Да и пересадка во Львове была очень неожиданной, в билете не было указано, что она будет.…

ФОП ЛевицькаКраков - Киев

Маршрут Краков-Киев 20.01.2018 г.. Спасибо! Очень удобный автобус, несмотря на длительность, поездка была комфортной! В целом в автобусе было тепло, когда стояли с выключенным двигателем, укрывались куртками, т.к. автобус остывал и становилось свежо! Водителям спасибо, доехали максимально быстро, даже с опережением графика! Есть с чем…

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Львов - Прага

Все отлично!

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Жешув - Львов

Добре доїхали. Хороші водії

ФОП Семкович И.М.Львов - Краков

Поездка прошла легко, автобус комфортный,чистый, wi-fi правда слабенький;-) Водитель и стюард шли навстречу просьбам пассажиров и чем могли помогали.Рекомендую!

ФОП ЛевицькаВроцлав - Ровно

Автобус супер! Водії супер!

ФОП Семкович И.М.Львов - Прага

Рекомендую, очень внимательный и отзывчивый экипаж

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information