• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Львів - Брно

Купити квитки на автобус Львів - Брно: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Брно. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Львів в Брно і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Брно дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
12:00 – 02:10 ЛьвівБрно

14 год. 10 хв.

Вт

12:00 – 02:10 ЛьвівБрно

14 год. 10 хв.

Вт

12:30 – 02:10 ЛьвівБрно

13 год. 40 хв.

Вт

12:30 – 02:10 ЛьвівБрно

13 год. 40 хв.

Вт

13:30 – 03:30 ЛьвівБрно

14 год. 0 хв.

Пн

14:00 – 03:30 ЛьвівБрно

13 год. 30 хв.

Пн

14:30 – 03:50 ЛьвівБрно

13 год. 20 хв.

Кожен день

14:50 – 08:00 ЛьвівБрно

17 год. 10 хв.

Кожен день

15:00 – 06:35 ЛьвівБрно

15 год. 35 хв.

Вт, Сб

15:00 – 03:50 ЛьвівБрно

12 год. 50 хв.

Кожен день

15:30 – 04:40 ЛьвівБрно

13 год. 10 хв.

Пт

16:15 – 03:50 ЛьвівБрно

11 год. 35 хв.

Вт, Пт, Сб

18:30 – 04:10 ЛьвівБрно

9 год. 40 хв.

Пт

18:30 – 06:10 ЛьвівБрно

11 год. 40 хв.

Пт

18:30 – 06:10 ЛьвівБрно

11 год. 40 хв.

Вт, Пт

22:20 – 15:30 ЛьвівБрно

17 год. 10 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

Маршрут на карті

Як з Львів швидко доїхати до центру Брно в 2021 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Львів і куди прибувають до Брно. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Єфременюк А.Л. ФОПКраків - Вінниця

Водії привітні і приємні, салон автобуса чистий, з usb роз‘ємами біля кожного місця і wi-fi, а головне, як на мене, приїхали ми за графіком, що дуже важливо

Mykolayivske ATP-14627/AgatЛьвів - Краків

Все було добре, але поміняйте кондиціонер, на вулиці було 28 градусів , а у автобусі відчувалось часом 40

Єфременюк А.Л. ФОПТернопіль - Краків

Комфортна поїздка, ввічливі водії, вчасне прибуття. Рекомендую!

Austrian Incentive ServiceКраків - Львів

Все було на належному рівні

Єфременюк А.Л. ФОПТернопіль - Ополе

Одна з найкращих моїх поїздок автобусом з України в Польщу. Чудові ввічливі водії, чистий автобус, перший раз в салоні не грала українська народна музика і не йшли старі російські серіали, за це окреме дякую! Доїхати згідно з розкладом. Рекомендую!

Nasorokh TOVКраков - Львов

поїздка дуже легка і комфортна. водіям великий плюс за їхню працю. зберігайте таку якість перевезень і побільше вам хороших пасажирів

ГАЛ-ТИС-ТУР ТОВБратислава - Львов

- відсутність вай фай в автобусі, як було озвучено в інформації про поїздку

Nasorokh TOVЛьвов - Прага

Загалом поїздка сподобалася. До водіїв щодо перевезення претензій немає, все було на рівні професійному. Дякуємо.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя