За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Львів - Брно

Купити квитки на автобус Львів - Брно: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Брно. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Львів в Брно і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Брно дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
01:10 – 20:30 ЛьвівБрно Відправлення в 01:10 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 20:30 до: Автовокзал, ул. Бенешова, напротив отеля Гранд

19 год. 20 хв.

Маршрут

Вт, Пт, Сб

01:10 – 20:30 ЛьвівБрно Відправлення в 01:10 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 20:30 до: ul. Videńska - stacja paliw Tesco obok centrum handlowego 'Futurum'

19 год. 20 хв.

Маршрут

Вт, Пт

01:35 – 20:30 ЛьвівБрно Відправлення в 01:35 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 20:30 до: ul. Videńska - stacja paliw Tesco obok centrum handlowego 'Futurum'

18 год. 55 хв.

Маршрут

Вт, Пт

01:35 – 20:30 ЛьвівБрно Відправлення в 01:35 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 20:30 до: Автовокзал, ул. Бенешова, напротив отеля Гранд

18 год. 55 хв.

Маршрут

Вт, Пт, Сб

06:55 – 20:30 ЛьвівБрно Відправлення в 06:55 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 20:30 до: Автовокзал, ул. Бенешова, напротив отеля Гранд

13 год. 35 хв.

Маршрут

Вт, Пт, Сб

06:55 – 20:30 ЛьвівБрно Відправлення в 06:55 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 20:30 до: ul. Videńska - stacja paliw Tesco obok centrum handlowego 'Futurum'

13 год. 35 хв.

Маршрут

Вт, Пт

11:30 – 02:50 ЛьвівБрно Відправлення в 11:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 02:50 до: Автовокзал "Звонаржка"

15 год. 20 хв.

Маршрут

Вт

11:30 – 02:30 ЛьвівБрно Відправлення в 11:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 02:30 до: Автовокзал "Звонаржка"

15 год. 0 хв.

Маршрут

Сб

12:00 – 01:40 ЛьвівБрно Відправлення в 12:00 від: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1 Прибуття в 01:40 до: Автовокзал "Звонаржка"

13 год. 40 хв.

Маршрут

Чт, Сб

13:30 – 03:30 ЛьвівБрно Відправлення в 13:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 03:30 до: Автовокзал "Звонаржка"

14 год. 0 хв.

Маршрут

Пн, Чт

14:00 – 03:30 ЛьвівБрно Відправлення в 14:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 03:30 до: Автовокзал "Звонаржка"

13 год. 30 хв.

Маршрут

Пн, Чт

14:00 – 03:00 ЛьвівБрно Відправлення в 14:00 від: Кафе "Казка", возле автовокзала, ул.Стрийска 109 Прибуття в 03:00 до: Автовокзал "Звонаржка"

13 год. 0 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Чт, Пт

14:00 – 02:25 ЛьвівБрно Відправлення в 14:00 від: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1 Прибуття в 02:25 до: Автовокзал "Звонаржка"

12 год. 25 хв.

Маршрут

Чт

14:00 – 02:00 ЛьвівБрно Відправлення в 14:00 від: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1 Прибуття в 02:00 до: Автовокзал "Звонаржка"

12 год. 0 хв.

Маршрут

Сб

14:00 – 03:30 ЛьвівБрно Відправлення в 14:00 від: Кафе "Казка", возле автовокзала, ул.Стрийска 109 Прибуття в 03:30 до: Автовокзал "Звонаржка"

13 год. 30 хв.

Маршрут

Пн, Сб, Нд

14:30 – 03:50 ЛьвівБрно Відправлення в 14:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 03:50 до: Автовокзал "Звонаржка"

13 год. 20 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

14:30 – 02:00 ЛьвівБрно Відправлення в 14:30 від: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1 Прибуття в 02:00 до: Автовокзал "Звонаржка"

11 год. 30 хв.

Маршрут

Ср, Нд

16:00 – 04:45 ЛьвівБрно Відправлення в 16:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 04:45 до: Автовокзал "Звонаржка"

12 год. 45 хв.

Маршрут

Сб

16:00 – 05:00 ЛьвівБрно Відправлення в 16:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 05:00 до: Автовокзал "Звонаржка"

13 год. 0 хв.

Маршрут

Пт

16:25 – 04:15 ЛьвівБрно Відправлення в 16:25 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 04:15 до: Автовокзал "Звонаржка"

11 год. 50 хв.

Маршрут

Пт, Сб

16:30 – 04:45 ЛьвівБрно Відправлення в 16:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 04:45 до: Автовокзал "Звонаржка"

12 год. 15 хв.

Маршрут

Сб

17:15 – 05:50 ЛьвівБрно Відправлення в 17:15 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 05:50 до: Автовокзал "Звонаржка"

12 год. 35 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

17:45 – 07:55 ЛьвівБрно Відправлення в 17:45 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 07:55 до: Автовокзал "Звонаржка"

14 год. 10 хв.

Маршрут

Вт, Пт

17:45 – 06:30 ЛьвівБрно Відправлення в 17:45 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 06:30 до: Автовокзал "Звонаржка"

12 год. 45 хв.

Маршрут

Ср, Сб, Нд

17:45 – 06:30 ЛьвівБрно Відправлення в 17:45 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 06:30 до: Автовокзал "Звонаржка"

12 год. 45 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

19:00 – 11:10 ЛьвівБрно Відправлення в 19:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 11:10 до: Автовокзал "Звонаржка"

16 год. 10 хв.

Маршрут

Нд

19:10 – 06:20 ЛьвівБрно Відправлення в 19:10 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 06:20 до: Автовокзал "Звонаржка"

11 год. 10 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

19:40 – 06:20 ЛьвівБрно Відправлення в 19:40 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 06:20 до: Автовокзал "Звонаржка"

10 год. 40 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

20:00 – 07:40 ЛьвівБрно Відправлення в 20:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 07:40 до: Автовокзал "Звонаржка"

11 год. 40 хв.

Маршрут

Пт

21:40 – 09:00 ЛьвівБрно Відправлення в 21:40 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 09:00 до: Автовокзал "Звонаржка"

11 год. 20 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Пт

23:00 – 12:50 ЛьвівБрно Відправлення в 23:00 від: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1 Прибуття в 12:50 до: Автовокзал "Звонаржка"

13 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

23:00 – 12:30 ЛьвівБрно Відправлення в 23:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 12:30 до: Автовокзал "Звонаржка"

13 год. 30 хв.

Маршрут

Ср, Чт, Сб

23:35 – 12:50 ЛьвівБрно Відправлення в 23:35 від: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1 Прибуття в 12:50 до: Автовокзал "Звонаржка"

13 год. 15 хв.

Маршрут

Кожен день

Як з Львів швидко доїхати до центру Брно в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Львів і куди прибувають до Брно. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Краков - Прага

автобус прибув з більше ніж двогодинним запізненням

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information