За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Львів - Брно

Купити квитки на автобус Львів - Брно: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Брно. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Львів в Брно і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Брно дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
01:00 – 13:30 ЛьвівБрно

12 год. 30 хв.

Пн

12:00 – 02:50 ЛьвівБрно

14 год. 50 хв.

Вт

12:30 – 02:50 ЛьвівБрно

14 год. 20 хв.

Вт

12:40 – 01:40 ЛьвівБрно

13 год. 0 хв.

Чт, Сб

13:30 – 03:30 ЛьвівБрно

14 год. 0 хв.

Пн, Чт

14:00 – 02:30 ЛьвівБрно

12 год. 30 хв.

Вт, Пт

14:00 – 03:30 ЛьвівБрно

13 год. 30 хв.

Пн, Чт

14:00 – 02:30 ЛьвівБрно

12 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб, Нд

14:30 – 02:30 ЛьвівБрно

12 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб, Нд

14:30 – 03:50 ЛьвівБрно

13 год. 20 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

15:00 – 03:15 ЛьвівБрно

12 год. 15 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

15:00 – 03:50 ЛьвівБрно

12 год. 50 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

15:30 – 05:30 ЛьвівБрно

14 год. 0 хв.

Сб

15:45 – 05:30 ЛьвівБрно

13 год. 45 хв.

Вт, Чт

15:50 – 09:05 ЛьвівБрно

17 год. 15 хв.

Ср, Сб

16:00 – 05:00 ЛьвівБрно

13 год. 0 хв.

Пт

16:00 – 04:45 ЛьвівБрно

12 год. 45 хв.

Сб

16:15 – 05:40 ЛьвівБрно

13 год. 25 хв.

Чт

16:15 – 05:30 ЛьвівБрно

13 год. 15 хв.

Вт, Чт

16:25 – 04:15 ЛьвівБрно

11 год. 50 хв.

Пт, Сб

16:30 – 04:10 ЛьвівБрно

11 год. 40 хв.

Чт

16:30 – 05:40 ЛьвівБрно

13 год. 10 хв.

Чт, Пт, Сб

16:30 – 04:45 ЛьвівБрно

12 год. 15 хв.

Сб

16:45 – 05:40 ЛьвівБрно

12 год. 55 хв.

Чт

17:10 – 05:40 ЛьвівБрно

12 год. 30 хв.

Чт, Пт, Сб

17:15 – 05:50 ЛьвівБрно

12 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

17:45 – 07:55 ЛьвівБрно

14 год. 10 хв.

Вт, Пт

17:45 – 06:30 ЛьвівБрно

12 год. 45 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

19:10 – 06:20 ЛьвівБрно

11 год. 10 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

19:40 – 06:20 ЛьвівБрно

10 год. 40 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

20:00 – 07:30 ЛьвівБрно

11 год. 30 хв.

Пт

20:25 – 08:55 ЛьвівБрно

12 год. 30 хв.

Вт, Пт, Сб

21:00 – 08:55 ЛьвівБрно

11 год. 55 хв.

Вт, Пт, Сб

21:40 – 09:00 ЛьвівБрно

11 год. 20 хв.

Вт, Чт, Пт

Маршрут на карті

Як з Львів швидко доїхати до центру Брно в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Львів і куди прибувають до Брно. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Vital euro transЛьвов - Катовице

Поездка без происшествий.

Vital euro transЛьвов - Прага

Чудовий автобус, водії. Жахливий кордон, 6 годин чекали...

Vital euro transКраков - Ивано-Франковск

Я сиділа на першому місці - це було незабутньо! Однозначно рекомендую вам цього перевізника)

Vital euro transСамбор - Пльзень

за таку ціну досить пристойний перевізник. рекомендую.

Vital euro transЛьвов - Прага

Поїздкою задоволена. Водіі привітні, адекватні, прийіхали вчасно, без проблем. Шкода що нема. Wi Fi

ФОП ЛевицькаРовно - Вроцлав

Дуже хороші та чемні водії, автобус в чистому станні)

ФОП Семкович И.М.Львов - Катовице

Все хорошо, оценка 5

ФОП Семкович И.М.Львов - Пльзень

Все отлично

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information