• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Львів - Брно

Купити квитки на автобус Львів - Брно: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Брно. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Львів в Брно і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Брно дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
12:00 – 02:10 ЛьвівБрно

14 год. 10 хв.

Вт

12:00 – 02:10 ЛьвівБрно

14 год. 10 хв.

Вт

12:30 – 02:10 ЛьвівБрно

13 год. 40 хв.

Вт

12:30 – 02:10 ЛьвівБрно

13 год. 40 хв.

Вт

13:50 – 04:40 ЛьвівБрно

14 год. 50 хв.

Пн, Чт, Сб

14:30 – 03:50 ЛьвівБрно

13 год. 20 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

15:00 – 03:50 ЛьвівБрно

12 год. 50 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

15:00 – 06:35 ЛьвівБрно

15 год. 35 хв.

Вт, Сб

15:00 – 09:00 ЛьвівБрно

18 год. 0 хв.

Чт, Нд

15:00 – 09:00 ЛьвівБрно

18 год. 0 хв.

Пн, Чт, Пт

15:00 – 09:00 ЛьвівБрно

18 год. 0 хв.

Пн, Пт

15:15 – 09:30 ЛьвівБрно

18 год. 15 хв.

Ср, Сб

15:30 – 04:00 ЛьвівБрно

12 год. 30 хв.

Чт, Нд

15:30 – 04:40 ЛьвівБрно

13 год. 10 хв.

Пт

15:30 – 05:00 ЛьвівБрно

13 год. 30 хв.

Пн, Чт, Пт, Нд

16:00 – 04:30 ЛьвівБрно

12 год. 30 хв.

Пн, Пт, Сб

16:10 – 04:15 ЛьвівБрно

12 год. 5 хв.

Пт

16:30 – 06:10 ЛьвівБрно

13 год. 40 хв.

Пн, Ср, Сб

16:30 – 06:10 ЛьвівБрно

13 год. 40 хв.

Пн, Ср, Сб

18:00 – 09:00 ЛьвівБрно

15 год. 0 хв.

Чт, Нд

21:00 – 12:00 ЛьвівБрно

15 год. 0 хв.

Чт, Сб

23:10 – 13:35 ЛьвівБрно

14 год. 25 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Львів швидко доїхати до центру Брно в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Львів і куди прибувають до Брно. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Vital euro transКатовіце - Дрогобич

Пристойна якість перевезення, одна з найкращих автобусних ліній по відношенню якість автобуса- ціна перевезення

Vital euro transБрно - Львів

Швидко і зручно

Musil TourПрага - Тернопіль

Все було добре,з Праги до Тернополя доЇхали нормально

Vital euro transОломоуц - Львов

Комфортно, хороші водіі. Є можливість зробити такс фрі

ГАЛ-ТИС-ТУР ТОВБратислава - Львов

- відсутність вай фай в автобусі, як було озвучено в інформації про поїздку

Musil TourЛьвов - Прага

Автобус прибув вчасно. Стюардеса повідомила заздалегідь який буде автобус. Багато місця , комфортабельний. Чай/каву пропонували . Доступний інтернет на території України та Чехії.В Прагу прибули на 3 години раніше . Рекомендую перевізника та компанію INFOBUS!

ГАЛ-ТИС-ТУР ТОВБратислава - Львов

Салон автобуса без різких запахів, приїхали в Львів раніше назначеного в квитку часу,в цілому подорож пройшла добре.

Бас Транс Інтернешнл ТОВПрага - Калуш

Ціна та якість на доброму рівні, єдиний недолік - у транспортному засобі був відсутній туадет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя