• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Lviv - Brno

Kup bilet na autobus Lviv – Brno: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Czechy, Ceny przejazdu w Brno. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Lviv do Brno i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Brno najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:40 – 12:30 LvivBrno

11 godz. 50 min.

Pn, Śr, Sb

12:00 – 02:10 LvivBrno

14 godz. 10 min.

Wt

12:00 – 02:10 LvivBrno

14 godz. 10 min.

Wt

12:30 – 02:10 LvivBrno

13 godz. 40 min.

Wt

12:30 – 02:10 LvivBrno

13 godz. 40 min.

Wt

13:30 – 03:30 LvivBrno

14 godz. 0 min.

Pn

13:50 – 04:40 LvivBrno

14 godz. 50 min.

Pn, Cz, Sb

14:00 – 03:30 LvivBrno

13 godz. 30 min.

Pn

14:30 – 03:50 LvivBrno

13 godz. 20 min.

Codziennie

14:50 – 08:00 LvivBrno

17 godz. 10 min.

Codziennie

15:00 – 03:50 LvivBrno

12 godz. 50 min.

Codziennie

15:00 – 06:35 LvivBrno

15 godz. 35 min.

Wt, Sb

15:30 – 07:50 LvivBrno

16 godz. 20 min.

Cz, Sb

15:30 – 04:40 LvivBrno

13 godz. 10 min.

Pt

16:30 – 06:10 LvivBrno

13 godz. 40 min.

Pn, Śr, Sb

18:00 – 09:00 LvivBrno

15 godz. 0 min.

Pn, Śr, Sb

18:30 – 06:10 LvivBrno

11 godz. 40 min.

Wt

18:30 – 06:10 LvivBrno

11 godz. 40 min.

Wt, Pt

18:30 – 04:10 LvivBrno

9 godz. 40 min.

Pt

23:45 – 12:30 LvivBrno

12 godz. 45 min.

Pn, Śr, Sb

Trasa na mapie

Jak z Lviv szybko dojechać do centrum Brno w 2021 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Lviv oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Brno. Czas w podróży: czas podróży do Czechy, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o przewoźników

Nasorokh TOVKrakow - Karlovy Vary

Bardzo sprawny i komfortowy przejazd na trasie Kraków-Karlowe Vary. Dziękuję!

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation