Według czasu
Według ceny

Autobusy Lviv - Brno

Kup bilet na autobus Lviv – Brno: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Czechy, Ceny przejazdu w Brno. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Lviv do Brno i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Brno najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:40 – 20:30 LvivBrno

19 godz. 50 min.

Pt

01:00 – 13:30 LvivBrno

12 godz. 30 min.

Pn

06:55 – 20:30 LvivBrno

13 godz. 35 min.

Pt

07:30 – 20:30 LvivBrno

13 godz. 0 min.

Pt

12:00 – 02:50 LvivBrno

14 godz. 50 min.

Sb

12:00 – 02:50 LvivBrno

14 godz. 50 min.

Wt

12:30 – 02:50 LvivBrno

14 godz. 20 min.

Sb

12:30 – 02:50 LvivBrno

14 godz. 20 min.

Wt

12:40 – 01:40 LvivBrno

13 godz. 0 min.

Cz, Sb

13:30 – 03:30 LvivBrno

14 godz. 0 min.

Pn, Cz

14:00 – 02:30 LvivBrno

12 godz. 30 min.

Pn, Śr, Cz, Sb, Nd

14:00 – 02:30 LvivBrno

12 godz. 30 min.

Wt, Pt

14:00 – 03:30 LvivBrno

13 godz. 30 min.

Pn, Cz

14:30 – 03:50 LvivBrno

13 godz. 20 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

14:30 – 02:30 LvivBrno

12 godz. 0 min.

Pn, Śr, Cz, Sb, Nd

15:00 – 03:15 LvivBrno

12 godz. 15 min.

Śr, Cz, Nd

15:00 – 03:50 LvivBrno

12 godz. 50 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

15:30 – 05:30 LvivBrno

14 godz. 0 min.

Sb

15:45 – 05:30 LvivBrno

13 godz. 45 min.

Wt, Cz

15:50 – 09:05 LvivBrno

17 godz. 15 min.

Śr, Sb

16:00 – 05:00 LvivBrno

13 godz. 0 min.

Pt

16:00 – 04:45 LvivBrno

12 godz. 45 min.

Sb

16:15 – 05:30 LvivBrno

13 godz. 15 min.

Wt, Cz

16:25 – 04:15 LvivBrno

11 godz. 50 min.

Pt, Sb

16:30 – 05:40 LvivBrno

13 godz. 10 min.

Cz, Pt, Sb

16:30 – 04:45 LvivBrno

12 godz. 15 min.

Sb

16:30 – 04:10 LvivBrno

11 godz. 40 min.

Cz

17:10 – 05:40 LvivBrno

12 godz. 30 min.

Cz, Pt, Sb

17:15 – 05:50 LvivBrno

12 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

17:45 – 07:55 LvivBrno

14 godz. 10 min.

Wt, Pt

17:45 – 06:30 LvivBrno

12 godz. 45 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

19:10 – 06:20 LvivBrno

11 godz. 10 min.

Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

19:40 – 06:20 LvivBrno

10 godz. 40 min.

Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

20:00 – 07:40 LvivBrno

11 godz. 40 min.

Pt

20:25 – 08:55 LvivBrno

12 godz. 30 min.

Sb

21:00 – 08:55 LvivBrno

11 godz. 55 min.

Sb

21:40 – 09:00 LvivBrno

11 godz. 20 min.

Wt, Cz, Pt

22:10 – 20:30 LvivBrno

22 godz. 20 min.

Pt

23:20 – 20:30 LvivBrno

21 godz. 10 min.

Pt

23:40 – 20:30 LvivBrno

20 godz. 50 min.

Pt

Trasa na mapie

Jak z Lviv szybko dojechać do centrum Brno w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Lviv oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Brno. Czas w podróży: czas podróży do Czechy, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

FOP Semkovych I.MLviv - Krakow

Niewydolna klimatyzacja w autobusie. Przewoźnik punktualny.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information