Według czasu
Według ceny

Autobusy Lviv - Brno

Kup bilet na autobus Lviv – Brno: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Czechy, Ceny przejazdu w Brno. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Lviv do Brno i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Brno najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
10:00 – 04:00 LvivBrno

18 godz. 0 min.

Pn, Śr, Sb

12:00 – 02:50 LvivBrno

14 godz. 50 min.

Wt

12:30 – 02:50 LvivBrno

14 godz. 20 min.

Wt

13:30 – 03:30 LvivBrno

14 godz. 0 min.

Pn, Cz

14:00 – 02:30 LvivBrno

12 godz. 30 min.

Wt, Pt

14:00 – 02:30 LvivBrno

12 godz. 30 min.

Śr, Cz, Nd

14:00 – 03:30 LvivBrno

13 godz. 30 min.

Pn, Cz

14:00 – 02:30 LvivBrno

12 godz. 30 min.

Pn, Śr, Cz, Sb, Nd

14:30 – 09:05 LvivBrno

18 godz. 35 min.

Sb

14:30 – 02:30 LvivBrno

12 godz. 0 min.

Śr, Cz, Nd

14:30 – 02:30 LvivBrno

12 godz. 0 min.

Pn, Śr, Cz, Sb, Nd

14:30 – 03:50 LvivBrno

13 godz. 20 min.

Codziennie

14:30 – 02:30 LvivBrno

12 godz. 0 min.

Wt, Pt

15:00 – 03:50 LvivBrno

12 godz. 50 min.

Codziennie

15:30 – 05:30 LvivBrno

14 godz. 0 min.

Śr, Sb

15:45 – 05:30 LvivBrno

13 godz. 45 min.

Wt, Cz

15:50 – 09:05 LvivBrno

17 godz. 15 min.

Śr, Sb

16:00 – 04:45 LvivBrno

12 godz. 45 min.

Sb

16:00 – 05:00 LvivBrno

13 godz. 0 min.

Pt

16:15 – 05:40 LvivBrno

13 godz. 25 min.

Cz

16:15 – 05:30 LvivBrno

13 godz. 15 min.

Wt, Cz

16:15 – 05:40 LvivBrno

13 godz. 25 min.

Cz

16:25 – 04:15 LvivBrno

11 godz. 50 min.

Pt, Sb

16:30 – 04:45 LvivBrno

12 godz. 15 min.

Sb

16:30 – 02:30 LvivBrno

10 godz. 0 min.

Codziennie

16:30 – 05:40 LvivBrno

13 godz. 10 min.

Sb

16:30 – 04:10 LvivBrno

11 godz. 40 min.

Cz

16:45 – 05:40 LvivBrno

12 godz. 55 min.

Cz

16:45 – 05:40 LvivBrno

12 godz. 55 min.

Cz

17:10 – 05:40 LvivBrno

12 godz. 30 min.

Sb

17:10 – 05:40 LvivBrno

12 godz. 30 min.

Pt

17:45 – 07:55 LvivBrno

14 godz. 10 min.

Wt, Pt

20:00 – 07:30 LvivBrno

11 godz. 30 min.

Pt

20:25 – 08:55 LvivBrno

12 godz. 30 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

21:00 – 08:55 LvivBrno

11 godz. 55 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

21:40 – 09:00 LvivBrno

11 godz. 20 min.

Pn

21:40 – 09:00 LvivBrno

11 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

Trasa na mapie

Jak z Lviv szybko dojechać do centrum Brno w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Lviv oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Brno. Czas w podróży: czas podróży do Czechy, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Vital euro transKrakow - Nadvirna

Polecam. Miałem duże obawy po koszmarnym doświadczeniu z innym przewodnikiem i przeczytaniu niektórych komentarzy jednak wszystko poszło sprawnie. Wygodny autobus, mili kierowcy i nieduże opóźnienie z powodu postoju na granicy.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation