• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Lviv - Brno

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Brno: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Brno. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Brno a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Brno levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
12:00 – 03:10 LvivBrno

15 hod. 10 min.

Út

12:30 – 03:10 LvivBrno

14 hod. 40 min.

Út

13:30 – 03:30 LvivBrno

14 hod. 0 min.

Čt

13:50 – 04:40 LvivBrno

14 hod. 50 min.

Po, Čt, So

14:00 – 03:30 LvivBrno

13 hod. 30 min.

Čt

14:30 – 03:50 LvivBrno

13 hod. 20 min.

Po, St, Čt, So

15:00 – 09:30 LvivBrno

18 hod. 30 min.

Denně

15:00 – 03:50 LvivBrno

12 hod. 50 min.

Po, St, Čt, So

15:30 – 05:00 LvivBrno

13 hod. 30 min.

Po, Pá, Ne

15:30 – 04:40 LvivBrno

13 hod. 10 min.

15:30 – 05:30 LvivBrno

14 hod. 0 min.

St, So

15:50 – 09:05 LvivBrno

17 hod. 15 min.

Po, St, So

16:00 – 05:40 LvivBrno

13 hod. 40 min.

Ne

16:00 – 04:30 LvivBrno

12 hod. 30 min.

Po, Pá

16:10 – 04:15 LvivBrno

12 hod. 5 min.

Út, Pá

16:10 – 04:15 LvivBrno

12 hod. 5 min.

Po

16:30 – 05:40 LvivBrno

13 hod. 10 min.

St, Pá, Ne

16:30 – 06:10 LvivBrno

13 hod. 40 min.

Po, St, So

17:00 – 06:10 LvivBrno

13 hod. 10 min.

Út, Pá

17:30 – 05:40 LvivBrno

12 hod. 10 min.

St, Pá, Ne

18:30 – 06:10 LvivBrno

11 hod. 40 min.

Ne

21:00 – 12:00 LvivBrno

15 hod. 0 min.

Čt, So

21:00 – 12:00 LvivBrno

15 hod. 0 min.

Po, Pá, Ne

23:10 – 13:35 LvivBrno

14 hod. 25 min.

Denně

23:10 – 11:45 LvivBrno

12 hod. 35 min.

23:10 – 13:35 LvivBrno

14 hod. 25 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Brno v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Brno. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací