Podle času
Podle ceny

Autobusy Lviv - Brno

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Brno: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Brno. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Brno a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Brno levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:40 – 20:30 LvivBrno

19 hod. 50 min.

Út, Pá

00:40 – 20:30 LvivBrno

19 hod. 50 min.

Út, Pá

01:00 – 13:30 LvivBrno

12 hod. 30 min.

Po

06:55 – 20:30 LvivBrno

13 hod. 35 min.

06:55 – 20:30 LvivBrno

13 hod. 35 min.

Út, Pá

06:55 – 20:30 LvivBrno

13 hod. 35 min.

06:55 – 20:30 LvivBrno

13 hod. 35 min.

Út, Pá

07:00 – 20:30 LvivBrno

13 hod. 30 min.

07:00 – 20:30 LvivBrno

13 hod. 30 min.

Út, Pá

07:00 – 20:30 LvivBrno

13 hod. 30 min.

Út, Pá

12:00 – 02:50 LvivBrno

14 hod. 50 min.

Út

12:30 – 02:50 LvivBrno

14 hod. 20 min.

Út

12:40 – 01:40 LvivBrno

13 hod. 0 min.

Čt, So

13:30 – 03:30 LvivBrno

14 hod. 0 min.

Po, Čt

13:30 – 03:15 LvivBrno

13 hod. 45 min.

Denně

14:00 – 03:30 LvivBrno

13 hod. 30 min.

Po, Čt

14:00 – 03:00 LvivBrno

13 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá

14:00 – 02:00 LvivBrno

12 hod. 0 min.

So

14:00 – 03:30 LvivBrno

13 hod. 30 min.

Po, So, Ne

14:30 – 03:50 LvivBrno

13 hod. 20 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

14:30 – 02:00 LvivBrno

11 hod. 30 min.

St, Ne

15:30 – 05:30 LvivBrno

14 hod. 0 min.

So

15:50 – 09:05 LvivBrno

17 hod. 15 min.

St, So

16:00 – 05:00 LvivBrno

13 hod. 0 min.

Čt, Pá

16:00 – 04:45 LvivBrno

12 hod. 45 min.

So

16:25 – 04:15 LvivBrno

11 hod. 50 min.

Pá, So

16:30 – 04:45 LvivBrno

12 hod. 15 min.

So

17:15 – 05:50 LvivBrno

12 hod. 35 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

17:45 – 06:30 LvivBrno

12 hod. 45 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

17:45 – 07:55 LvivBrno

14 hod. 10 min.

Út, Pá

19:10 – 06:20 LvivBrno

11 hod. 10 min.

Út, St, Pá, So, Ne

19:40 – 06:20 LvivBrno

10 hod. 40 min.

Út, St, Pá, So, Ne

20:00 – 07:40 LvivBrno

11 hod. 40 min.

21:40 – 09:00 LvivBrno

11 hod. 20 min.

Út, Čt, Pá

22:10 – 20:30 LvivBrno

22 hod. 20 min.

Út, Pá

22:10 – 20:30 LvivBrno

22 hod. 20 min.

Út, Pá

23:20 – 20:30 LvivBrno

21 hod. 10 min.

23:20 – 20:30 LvivBrno

21 hod. 10 min.

Út, Pá

23:20 – 20:30 LvivBrno

21 hod. 10 min.

23:20 – 20:30 LvivBrno

21 hod. 10 min.

Út, Pá

23:40 – 20:30 LvivBrno

20 hod. 50 min.

Út, Pá

23:40 – 20:30 LvivBrno

20 hod. 50 min.

Út, Pá

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Brno v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Brno. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ФОП Семкович И.М.Львов - Краков

Все хорошо, несмотря на то что со Львова выехали на 40 минут позже графика в Краков доехали на 40 раньше графика. Единственный недостаток - нет wi-fi и кофе. Перевозчик ответственный - рекомендую

ФОП ЛевицькаПознань - Киев

Водители очень нормальные, ехали по расписанию, даже с небольшим опережением графика, заезд на паркинги в туалет, по первой просьбе. Кино в салоне, чисто. Единственное, спинки сидений почти не опускались. Да и пересадка во Львове была очень неожиданной, в билете не было указано, что она будет.…

ФОП ЛевицькаКраков - Киев

Маршрут Краков-Киев 20.01.2018 г.. Спасибо! Очень удобный автобус, несмотря на длительность, поездка была комфортной! В целом в автобусе было тепло, когда стояли с выключенным двигателем, укрывались куртками, т.к. автобус остывал и становилось свежо! Водителям спасибо, доехали максимально быстро, даже с опережением графика! Есть с чем…

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Львов - Прага

Все отлично!

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Жешув - Львов

Добре доїхали. Хороші водії

ФОП Семкович И.М.Львов - Краков

Поездка прошла легко, автобус комфортный,чистый, wi-fi правда слабенький;-) Водитель и стюард шли навстречу просьбам пассажиров и чем могли помогали.Рекомендую!

ФОП ЛевицькаВроцлав - Ровно

Автобус супер! Водії супер!

ФОП Семкович И.М.Львов - Прага

Рекомендую, очень внимательный и отзывчивый экипаж

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací