• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Lviv - Brno

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Brno: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Brno. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Brno a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Brno levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:40 – 12:30 LvivBrno

11 hod. 50 min.

Po, St, So

12:00 – 02:10 LvivBrno

14 hod. 10 min.

Út

12:00 – 02:10 LvivBrno

14 hod. 10 min.

Út

12:30 – 02:10 LvivBrno

13 hod. 40 min.

Út

12:30 – 02:10 LvivBrno

13 hod. 40 min.

Út

13:50 – 04:40 LvivBrno

14 hod. 50 min.

Po, Čt, So

14:30 – 03:50 LvivBrno

13 hod. 20 min.

Denně

14:50 – 08:00 LvivBrno

17 hod. 10 min.

Denně

15:00 – 06:35 LvivBrno

15 hod. 35 min.

Út, So

15:00 – 03:50 LvivBrno

12 hod. 50 min.

Denně

15:15 – 09:30 LvivBrno

18 hod. 15 min.

St, So

15:30 – 04:40 LvivBrno

13 hod. 10 min.

16:05 – 07:50 LvivBrno

15 hod. 45 min.

Čt

16:10 – 04:15 LvivBrno

12 hod. 5 min.

16:30 – 07:50 LvivBrno

15 hod. 20 min.

Čt

16:30 – 06:10 LvivBrno

13 hod. 40 min.

Po, St, So

18:00 – 09:00 LvivBrno

15 hod. 0 min.

Po, St, So

18:30 – 06:10 LvivBrno

11 hod. 40 min.

Út

23:10 – 13:35 LvivBrno

14 hod. 25 min.

Denně

23:45 – 12:30 LvivBrno

12 hod. 45 min.

Po, St, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Brno v roce 2021. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Brno. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Брно

Byla jsem spokojená .

KiyPasTrans, ATP-5Brno - Rivne

Cestováni hodnotím velíce dobře . Řidiče znám více jak 15 let , a byla velíce potěšena že konečně po velíce dlouhé době znovu jedeme spolu . Docela potěšilo Wi-Fi které fungovalo bez problému po celou dobu cesty. Děkuji a přeji hodně spokojených cestujících .

KiyPasTrans, ATP-5

Dobrý den, jsem naprosto spokojena. A chtěla bych poděkovat řidičům autobusu Kijev-Praha s kterýma jsme jeli 17/5.2016 čas odjezdů s Kijeva 8:30. Moc krát Děkujeme.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací