DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Kyiv - Brno

Koupit jízdenky na autobus Kyiv – Brno: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Brno. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kyiv do Brno a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Brno levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:00 – 06:10 KyivBrno

23 hod. 10 min.

Po, Čt

08:00 – 06:10 KyivBrno

22 hod. 10 min.

Po, Čt

08:00 – 05:40 KyivBrno

21 hod. 40 min.

Ne

08:00 – 04:30 KyivBrno

20 hod. 30 min.

Po, Pá, So

08:00 – 05:00 KyivBrno

21 hod. 0 min.

Út

08:30 – 06:10 KyivBrno

21 hod. 40 min.

Út, Pá

11:50 – 11:45 KyivBrno

23 hod. 55 min.

11:50 – 13:35 KyivBrno

25 hod. 45 min.

St, Čt, So, Ne

11:50 – 15:35 KyivBrno

27 hod. 45 min.

11:50 – 13:35 KyivBrno

25 hod. 45 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kyiv do centra Brno v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kyiv a příjezdu v Brno. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací