Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 011 Прага-Свидник-Ужгород

18:45 Praha Bus Station "Florenc"
20:10 Humpolec Przystanek autobusowy "Posta"
21:35 Brno Bus Station "Zvonarka"
22:45 Olomouc Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
03:25 Poprad Dworzec, st.2
03:50 Levoca Dworzec, st.1
05:00 Prešov Dworzec, st.26
05:25 Giraltovce Dworzec, st.1
06:15 Svidník Dworzec, st.13
06:35 Stropkov Dworzec, st.1
07:25 Humenné Dworzec PKP
07:55 Michalovce Dworzec kolejowy, ul.Stanicna 3
10:05 Uzhgorod Dworzec, ul.Stancijna 2
10:10 Uzhgorod Aut. park., ul.Krasnodonciv
Przewoźnik: CK EUROTOUR
Bagaż: 1 hand-bag free, every next from 20CZK / 1EUR
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 20% Student (ISIC)
20% Student (Euro26)
40% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information