Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 018 Harlesiel - Leverkusen

11:15 Harlesiel Hafen
11:45 Esens Haltestelle Sterburer Weg
12:00 Dornumersiel Busbahnhof
12:15 Neßmersiel Bus Station
12:20 Neßmersiel Hafen
12:35 Norddeich ZOB (Port)
13:00 Norden ZOB
13:40 Emden Hbf
14:20 Leer Emspark
17:15 Dorsten ZOB
17:45 Essen ZOB
18:35 Düsseldorf ZOB
19:30 Leverkusen Dworzec kolejowy
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information