Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 018 Leverkusen - Harlesiel

07:00 Leverkusen Dworzec kolejowy
07:50 Düsseldorf ZOB
08:40 Essen Hbf., Am Hauptbahnhof 5
09:10 Dorsten ZOB
12:05 Leer Emspark
12:35 Emden Hbf
12:45 Norden ZOB
13:25 Norddeich ZOB (Port)
13:45 Neßmersiel Bus Station
14:00 Neßmersiel Hafen
14:20 Dornumersiel Busbahnhof
14:35 Esens Haltestelle Sterburer Weg
15:05 Harlesiel Hafen
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information