Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 027 Эссен - Мюнхен (12:00)

06:45 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
07:45 Düsseldorf ZOB
08:45 Leverkusen Dworzec kolejowy
11:10 Darmstadt Hbf, Westseite
12:05 Mannheim Busbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse
12:35 Heidelberg Hauptbahnhof
13:35 Heilbronn Hbf-Busbahnhof
14:35 Stuttgart ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
17:05 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
18:05 München ZOB
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information