Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 051 Berlin - Dusseldorf

10:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
11:45 Magdeburg ZOB am Hbf
12:30 Aschersleben Bahnhofstraße
13:00 Quedlinburg Bahnhof
13:20 Blankenburg Hbf
13:40 Wernigerode Hbf
14:05 Bad Harzburg Herzog-Julius-Straße
14:30 Goslar Busbahnhof
14:50 Seesen Bahnhofsplatz
15:40 Gottingen Busbahnhof - Zooinstitut, 28 Berliner Str.
17:25 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
19:30 Dortmund Hbf., ZOB, Steinstr.
20:10 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
20:50 Düsseldorf Hbf., Fernbusbhf., Worringer Str.
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information