Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 058 Крефелд - Берлин (08:05)

08:05 Krefeld Hbf, Südseite
08:45 Duisburg Hbf
09:05 Oberhausen Hbf Fernbushaltestelle
09:20 Bottrop Am Hauptbahnhof
10:00 Herne Bf. Busbahnhof Westring
10:50 Hamm Busbahnhof, Unionstraße
13:45 Hannover ZOB
16:50 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information