Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 058 Krefeld - Berlin (11:05)

11:05 Krefeld Hbf, Südseite
11:45 Duisburg Hbf
12:05 Oberhausen Hbf Fernbushaltestelle
12:20 Bottrop Am Hauptbahnhof
13:00 Herne Bf. Busbahnhof Westring
13:50 Hamm Busbahnhof, Unionstraße
16:45 Hannover ZOB
19:50 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information