Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 063 Мюнхен - Фрайбург (12:30)

12:30 München ZOB
14:00 Memmingen Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
14:30 Leutkirch im Allgäu Dworzec
15:00 Wangen im Allgäu Dworzec Busbahnhof
15:35 Ravensburg Bahnhof Parkplatz Westseite, Escher – Wyss- Straße
16:00 Markdorf Dworzec Ravensburger Straße
16:10 Meersburg Dworzec Kirche
16:35 Überlingen Dworzec Busbahnhof
17:05 Engen Dworzec Grub/McDonald's
17:25 Hüfingen Dworzec Mariahof
17:50 Titisee Am Badeparadies 1, 79822
18:25 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information