Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 063 Мюнхен - Фрайбург (15:30)

15:30 München ZOB
17:00 Memmingen Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
17:30 Leutkirch im Allgäu Dworzec
18:00 Wangen im Allgäu Dworzec Busbahnhof
18:35 Ravensburg Bahnhof Parkplatz Westseite, Escher – Wyss- Straße
19:00 Markdorf Dworzec Ravensburger Straße
19:10 Meersburg Dworzec Kirche
19:35 Überlingen Dworzec Busbahnhof
20:05 Engen Dworzec Grub/McDonald's
20:25 Hüfingen Dworzec Mariahof
20:50 Titisee Am Badeparadies 1, 79822
21:25 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information