Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 067 Амстердам - Прага (07:40)

07:40 Amsterdam Sloterdijk, Radarweg (Orlyplein), 1043 DT
10:50 Osnabruck Dworzec autobusowy, Eisenbahnstraße 10
11:35 Bad Oeynhausen Dworzec autobusowy, Königstraße 2,
12:55 Hannover ZOB
13:55 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
15:10 Magdeburg ZOB Bussteig 7
17:00 Leipzig Hbf.,Goethestr
18:40 Dresden Hbf., Bayerische Strasse
20:40 Praha Bus Station "Florenc"
Przewoźnik: Meinfernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information