Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 074 Гент - Росток (10:35)

10:35 Gent Dampoort Station
11:45 Brussel CCN Gare du Nord
14:50 Düsseldorf ZOB
15:25 Duisburg Hbf
15:55 Essen Hbf., Südseite, Fernreisebusbahnhof,/Freiheit
19:45 Bremen Dworzec kolejowy, Breitenweg 13
21:30 Hamburg ZOB am Hbf
23:35 Rostock ZOB
Przewoźnik: Meinfernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information