Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 078 Lubeck - Leverkusen (07:00)

07:00 Lubeck Am Retteich
08:20 Schwerin Dworzec kolejowy, Grunthalplatz 4
11:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
13:50 Leipzig Hbf.,Goethestr
16:50 Eisenach Uferstraße 40, 99817 Eisenach
17:40 Bad Hersfeld Hbf
18:40 Alsfeld Pfefferhöhe
19:25 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
20:25 Siegen Koblenzerstraße
21:35 Leverkusen Dworzec kolejowy
Przewoźnik: Meinfernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information