Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 08 Германия - Польша

13:30 Groningen Central Station
14:30 Leer Zentral Omnibusbahnhof stan.1A
15:45 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
16:00 Cloppenburg ZOB
16:30 Bremerhaven Bismarckstr./Fruhlingstr.,P+R Parkplatz,przy HBF
17:30 Bremen ZOB Fernlinien, Breitenweg
18:40 Tostedt Kaufhaus BADE
17:00 Flensburg Hauptbahnhof
17:30 Schleswig ZOB
16:30 Kiel ZOB
17:15 Neumunster ZOB
18:40 Lubeck Haltestelle Beim Retteich 12
20:30 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
04:30 Naklo nad Notecia dworzec PKS, stan. 4,5
05:00 Bydgoszcz dworzec PKS - stan. 18/19
05:50 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
06:30 Swiecie dworzec PKS
06:55 Grudziadz Dworzec PKP, ul. Dworcowa
07:30 Brodnica Parking miejski przy stacji Statoil (ul.Sądowa)
07:55 Nowe Miasto Lubawskie Stacja Orlen przy ul.Grunwaldzkiej
08:05 Ilawa dworzec PKS
08:40 Ostroda dworzec PKS - stanowisko 9
09:30 Olsztyn dworzec PKS - stanowisko 11
10:10 Biskupiec parking obok dworca PKS
10:40 Mragowo dworzec PKS - ul. Kolejowa
11:10 Ketrzyn dworzec PKS, stan. 2
11:40 Gizycko parking przy biurze ORBIS
10:30 Szczytno Dworzec PKS
11:30 Pisz Dworzec PKS
12:35 Elk Dworzec PKS, st. nr 1
13:30 Augustow Motel ul. Mazurska 4
14:10 Suwalki PGK, ul. Utrata
Przewoźnik: SINDBAD
Bagaż: 2 bag up to 30kg-free, every next 10 EUR
Zasady zwrotu: do 336g: 90%
odjazd od 336g do 48g: 75%
odjazd od 48g do 0g: 10%
Zniżki: 10% Grupa od 10 osób
10% Dzieci 0-12 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 55 lat
50% 1 dziecko do 12 roku życia (tylko z rodzicami)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information