Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 095 Мюнхен - Мерано (11:00)

11:00 München ZOB
13:10 Innsbruck Busparkplatz am Hofgarten
13:45 Vipiteno Deutschhaus
14:05 Bressanone Dantestraße auf der Hauptstraße
14:50 Bolzano Hotel Alpi
15:15 Lana Lido
15:22 Marlengo Kellerei
15:25 Merano Terme
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information