Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 14 Кельн - Герлиц

07:40 Köln airport Flughafen ZOB
08:25 Leverkusen Mitte Busbahnhof
09:15 Düsseldorf ZOB am Hbf
09:55 Duisburg Hbf
13:05 Hannover ZOB am Hbf, Raschplatz
15:15 Magdeburg ZOB am Hbf
17:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
17:50 Berlin Südkreuz Bf, ul.Hildegard-Knef-Platz
19:30 Cottbus ZOB, Marienstr. 1
20:30 Hoyerswerda Lausitzer Platz
21:20 Bautzen Schliebenstraße, Parkplatz
22:00 Gorlitz Hbf
Przewoźnik: Postbus
Bagaż: 1 bag up to 23kg(74,5x49,5x27,5)-free, every next from 10 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information