Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 145 Прага - Черновцы

15:15 Praha Bus Station "Zhelivskeho"
16:00 Praha Bus Station "Florenc"
19:00 Brno Bus Station "Zvonarka"
20:20 Olomouc Bus Station, Sladkovského 142/37
23:30 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
08:25 Lviv Dworzec PKP, parking, ul. Dvorcova 1
09:00 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
10:40 Stryi Bus Station, 7 Vokzalnaya str.
11:40 Dolyna Dworzec, ul. Sevchenka 1A
12:20 Kalush Dworzec, ul.Privokyalna 15
13:10 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14
14:30 Kolomyya Bus Station, Sichovykh Striltsiv
15:40 Sniatyn ul. Vinnichenka 1
16:20 Chernivtsi Bus Station, 219 Golovna str.
Przewoźnik: Regabus
Bagaż: 1 bag up to 25kg - free, every next from 7 EUR
Zasady zwrotu: do 48g: 75%
odjazd od 48g do 6g: 50%
po 6g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci od 65 lat
10% Student (ISIC)
20% Dzieci 10-15 lat
50% Dzieci 4-10 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information