Filtry

Cena
Czas odjazdu
00.00god
23.59god
Czas przyjazdu
00.00god
23.59god
Rodzaje połączeń
Rodzaj transportu

Wybór komfortu

Rodzaj komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 145 Praha - Chernivtsi

15:15 Praha Bus Station "Zhelivskeho"
16:00 Praha Bus Station "Florenc"
19:00 Brno Bus Station "Zvonarka"
20:20 Olomouc Bus Station, Sladkovského 142/37
23:30 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
08:25 Lviv Dworzec PKP, parking, ul. Dvorcova 1
09:00 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
10:40 Stryi Bus Station, 7 Vokzalnaya str.
11:40 Dolyna Dworzec, ul. Sevchenka 1A
12:20 Kalush Dworzec, ul.Privokyalna 15
13:10 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14
14:30 Kolomyya Bus Station, Sichovykh Striltsiv
15:40 Sniatyn ul. Vinnichenka 1
16:20 Chernivtsi Bus Station, 219 Golovna str.
Przewoźnik: Regabus
Bagaż: 1 bag up to 25kg - free, every next from 7 EUR
Polityka zwrotu: do 48g: 75%
odjazd od 48g do 6g: 50%
po 6g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci od 65 lat
10% Student (ISIC)
20% Dzieci 10-15 lat
50% Dzieci 4-10 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać