Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 24 Гамбург - Ройтлинген

08:30 Hamburg ZOB am Hbf
10:15 Bremen ZOB am Hbf
12:35 Munster Przystanek autobusowy, „Hafenstraße“, Friedrich-Ebert-Straße 1
13:40 Dortmund Hbf., ZOB, Steinstr.
15:05 Siegen Koblenzerstraße
15:55 Giessen Hbf.
17:15 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
17:55 Darmstadt Hbf, Westseite
18:55 Heidelberg Hbf, Kurfürsten-Anlage
19:50 Karlsruhe Hbf. Südseite, Omnibusbahnhof
21:00 Stuttgart Messe Ost
21:30 Tubingen Europapl/Europastr.
21:55 Reutlingen Hbf/ZOB
Przewoźnik: Postbus
Bagaż: 1 bag up to 23kg(74,5x49,5x27,5)-free, every next from 10 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information