Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 270 Дрезден - Варнемюнде (15:05)

15:05 Dresden Hbf., Bayerische Strasse
15:20 Dresden Hansastraße (Neustadt)
17:10 Berlin airport Shonefeld Lotnisko "Shonefeld"
18:00 Berlin Alexanderplatz, ul. Alexanderstraße 3
20:55 Rostock ZOB
21:20 Rostock Warnemünde Werft
21:25 Rostock Warnemünde Strand (Jugendherberge)
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information