Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 31 Гамбург - Мюнхен (12:00)

12:00 Hamburg ZOB am Hbf
14:10 Hannover ZOB
15:55 Gottingen Hbf. Berliner Str.
16:40 Kassel Kaufungen Papierfabrik
19:00 Schweinfurt Hbf
19:50 Bamberg Hbf
20:45 Nurnberg airport Lotnisko
22:55 München ZOB
Przewoźnik: Postbus
Bagaż: 1 bag up to 23k (74,5x49,5x27,5)-free, every next from 10 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information