Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 368 Прага - Кишинев

11:30 Praha Bus Station "Florenc"
15:30 Brno Bus Station "Zvonarka"
22:00 Arad Przystanek na żądanie
00:00 Deva Przystanek na żądanie
01:00 Sibiu Przystanek na żądanie
02:00 Fagaras Przystanek na żądanie
04:00 Brasov Przystanek na żądanie
05:30 Onesti Przystanek na żądanie
06:30 Adjud Przystanek na żądanie
08:00 Barlad Przystanek na żądanie
09:00 Husi Przystanek na żądanie
12:30 Hînceşti Przystanek na żądanie
16:30 Kishinev Bus Station "SUD" str. Hincest 145
15:00 Belcy Przystanek na żądanie
15:00 Orhei Przystanek na żądanie
15:00 Leova Przystanek na żądanie
16:00 Cahul Przystanek na żądanie
15:00 Causeni Przystanek na żądanie
Przewoźnik: Ledianta Tur
Bagaż: 2 bag up to 25kg(80x80)-free
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci
10% Student
50% Dzieci 5-10 lat
80% Dzieci 0-5 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information