Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 374 Kishinev - Praha

09:00 Kishinev Hotel Kishinev Bulvar Konstantin Negruti 7
10:00 Kishinev Bus Station "SUD" str. Hincest 145
13:30 Husi Autogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina
15:00 Barlad Autogara Mare din Barlad, str. General Vasile Milea
16:00 Tecuci Autogara Gegi, str.Transilvaniei
16:45 Adjud Autogara, Strada Tineretului 35
17:30 Onesti Autogara, Bulevardul Republicii 78
19:30 Brasov Autogara Bartolomeu
20:30 Fagaras B-dul Unirii 13
21:45 Sibiu Dworzec autobusowy Turnișor
22:45 Sebes Autogara Voltrans
23:50 Deva Autogara, parcare McDonalds
02:45 Arad Autogara str.6 Vanatori 2-4
10:00 Brno Bus Station "Zvonarka"
12:30 Praha Bus Station "Florenc"
Przewoźnik: ORLAN s.r.o.
Bagaż: 1 bag up to 25kg(50x50x80)-free, every next from 300 CZK.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci
10% Student
50% Dzieci 5-12 lat
80% Dzieci 0-5 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information