Filtry

Cena
Czas odjazdu
00.00god
23.59god
Czas przyjazdu
00.00god
23.59god
Rodzaje połączeń
Rodzaj transportu

Wybór komfortu

Rodzaj komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 383 Liberec-Praha-Rachiv

09:30 Liberec Dworzec, ul.Vaňurova 885/5
10:45 Mlada Boleslav Dworzec, tř. Václava Klementa 1459
12:30 Praha Bus Station "Florenc"
15:30 Brno Bus Station "Zvonarka"
18:30 Ostrava Stacja paliw Shell
19:20 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
21:00 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
23:00 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
05:00 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
06:15 Stryi Bus Station, 7 Vokzalnaya str.
07:15 Dolyna Dworzec, ul.Privokzalna 1
08:00 Kalush Dworzec, ul.Privokyalna 15
08:45 Ivano-Frankivsk Bus Station, 30 Zaliznichna str.
10:30 Nadvirna square near Eternal flame
11:00 Delatyn Center
11:00 Rachiv Bus station str. Privokzalna 11
Przewoźnik: D.M.D. Group
Bagaż: 1 bag up to 25kg(30x60x80)-free, every next from 10 USD or 80 UAH
Informacje dodatkowe: Carriage of animals with all documents is possible, 20-50% of tickets price needed.
Polityka zwrotu: do 48g: 85%
odjazd od 48g do 24g: 50%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci od 60 lat
10% Student (ISIC)
80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać