Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 385 Khmelnytskyy - Yampol

06:00 Khmelnytskyi Dworzec - 2, ul. Shevchenka 66
06:25 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
07:13 Bokyiivka Przystanek na żądanie
07:26 Viitivtsi (Khmelnytska obl.) Przystanek na żądanie
07:31 Pisarivka (Volochiskiy r-n) Przystanek na żądanie
07:42 Gaidaiky (Хмельницька обл.) Przystanek na żądanie
07:51 Kupil Przystanek na żądanie
08:00 Bogdanivka (Khmelnytska obl.) Przystanek na żądanie
08:11 Bazalia Przystanek na żądanie
08:22 Karaina Przystanek na żądanie
08:30 Pidlisky, Khmelnytska obl Przystanek na żądanie
08:45 Teofipol (Khmelnitska obl.) Dworzec ul.Shchorsa, 23
08:52 Korovye Przystanek na żądanie
08:59 Turivka (Teofipilskiy r-n) Przystanek na żądanie
09:06 Danylivka (Khmelnytska obl.) Przystanek na żądanie
09:11 Denysivka (Khmelnytska obl.) Przystanek na żądanie
09:20 Semeniv (Bilogorskiy r-n) Przystanek na żądanie
09:35 Bilogirya (Khmelnytska obl.) Dworzec
09:40 Mokrovolya Przystanek na żądanie
09:48 Zhemelyntsi Przystanek na żądanie
09:54 Sushivtsi Przystanek na żądanie
10:00 Vodychky (Khmelnytska obl.) Przystanek na żądanie
10:05 Tykhomel Przystanek na żądanie
10:10 Yampil (Khmelnitska obl.) Przystanek na żądanie
Przewoźnik: Podllya Tour
Informacje dodatkowe: БАЗ ВХ 0180 АА ATAMAN ВХ 4501 ВМ
Zasady zwrotu: do 240g: 80%
odjazd od 240g do 120g: 50%
odjazd od 120g do 48g: 20%
po 48g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information