Filtry

Cena
Czas odjazdu
00.00god
23.59god
Czas przyjazdu
00.00god
23.59god
Rodzaje połączeń
Rodzaj transportu

Wybór komfortu

Rodzaj komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 436 Praha - Krakow - K.Podilskiy

08:30 Praha Bus Station "Florenc"
09:35 Mlada Boleslav Dworzec, tř. Václava Klementa 1459
10:40 Liberec Dworzec, pl. 4, ul.Vaňurova 885/5
11:35 Harrachov cło (CZ-PL)
12:20 Jelenia Gora Przeciw PKS, Aleja Jana Pawla II
14:45 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
17:50 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
19:25 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
22:10 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
02:55 Krakovets cło (UA-PL)
04:40 Lviv Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8
05:00 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
06:00 Zolochiv Dworzec, ul.Brodivska 2
07:10 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
07:40 Terebovlya Dworzec, ul.Knjazja Vasylka 75
08:25 Chortkiv Dworzec, ul.Kopycinесka22
09:55 Kamianets-Podilskiy Dworzec, ul.Knjaziv Koriatovicej 19
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES
Bagaż: 1 bag up to 40kg(100x50x30)-free, every next from 200 CZK.
Informacje dodatkowe: Carriage of small dogs is possible for extra payment - 50% of ticket price, bicycles - check with driver
Polityka zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Grupa od 10 osób
10% Emeryci od 55 lat
10% Klient INFOBUS
10% Klient INFOBUS
10% Klient INFOBUS
10% Klient INFOBUS
50% 1 dziecko do 12 roku życia (tylko z rodzicami)

Szukanie trasy Proszę czekać