Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 521 Khmelnytskiy - Vinnytsia

06:05 Khmelnytskyi Dworzec - 2, ul. Shevchenka 66
06:24 Chervona Zirka (Hmelnytska obl.) Остановка по требованию
06:32 Pyrohivtsi (Hmelnytska obl.) Остановка по требованию
06:41 Holoskiv (Hmelnytska obl.) Остановка по требованию
06:47 Kopachivka (Hmelnytska obl.) Остановка по требованию
06:54 Shpychyntsi (Derazhnyanskiy r-n) Остановка по требованию
06:59 Teperivka (Hmelnytska obl.) Остановка по требованию
07:10 Derazhnya (Hmelnytska obl.) Dworzec
07:23 Kalna (Hmelnytska obl.) Остановка по требованию
07:28 Podolyanske (Derazhnyanskiy r-n) Остановка по требованию
07:33 Zgarok (Hmelnytska obl.) Остановка по требованию
07:38 Sadove (Hmelnytska obl.) Остановка по требованию
07:42 Vovkovyntsi (Hmelnytska obl.) Остановка по требованию
07:47 Strekiv (Hmelnytska obl.) Przystanek na żądanie
07:52 Radivtsi (Hmelnytska obl.) Przystanek na żądanie
07:54 Grishky (Hmelnytska obl.) Przystanek na żądanie
08:02 Chernelivtsi (Hmelnytska obl.) Przystanek na żądanie
08:07 Klopotivtsi Przystanek na żądanie
08:09 Vivsyannyky (Hmelnytska obl.) Przystanek na żądanie
08:13 Vinnikovtsy Przystanek na żądanie
08:27 Bagrynivtsi Przystanek na żądanie
08:50 Lityn Dworzec, ul.Rjadanska 7
09:20 Vinnytsia Dworzec "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
Przewoźnik: Podllya Tour
Zasady zwrotu: do 240g: 80%
odjazd od 240g do 120g: 50%
odjazd od 120g do 48g: 20%
po 48g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information