Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 53 Gorlitz - Munchen (11:30)

11:30 Gorlitz Hbf
12:20 Bautzen August-Bebel-Platz
13:35 Dresden Hbf, Nordseite, Bayrische Str.
14:45 Chemnitz ZOB
15:35 Zwickau Hbh Hst. Nord
16:10 Plauen Waldfrieden
17:35 Bayreuth Hbf - stan. 5
18:45 Nurnberg airport Lotnisko
20:10 Ingolstadt Nordbahnhof
21:10 München P+R Fröttmaning
21:30 München ZOB
Przewoźnik: Postbus
Bagaż: 1 bag up to 23kg(74,5x49,5x27,5)-free, every next from 10 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information