Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 539 Бардеёв - Прага

19:00 Bardejov Dworzec
20:10 Stara Lubovna Dworzec
20:30 Podolínec Dworzec
20:50 Kežmarok Dworzec
21:15 Poprad Dworzec
22:10 Liptovský Mikuláš Dworzec
22:35 Ružomberok Dworzec
23:20 Vrútky Dworzec
23:50 Žilina Dworzec
00:30 Považská Bystrica Dom. sluzieb
01:15 Trenčín Dworzec
02:25 Uherské Hradiště Dworzec
04:00 Brno Bus Station hotel Grang
06:30 Praha Bus Station "Florenc"
Przewoźnik: Student Agency
Zasady zwrotu: do 12g: 75%
po 12g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information