Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 539 Прага - Кошице (06:00)

06:00 Praha Bus Station "Florenc"
08:45 Brno Bus Station hotel Grang
11:15 Trenčín Dworzec
12:30 Žilina Dworzec
13:45 Ružomberok Dworzec
15:05 Poprad Dworzec
16:30 Prešov Dworzec
17:05 Košice Dworzec, Stanicne nam. 9
Przewoźnik: Student Agency
Zasady zwrotu: do 12g: 75%
po 12g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 15% Dzieci 0-15 lat
15% Student (ISIC)
15% Student (Euro26)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information