Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 539 Košice - Praha (05:50)

05:50 Košice Dworzec, Stanicne nam. 9
06:25 Prešov Dworzec
07:15 Levoca Dworzec
07:45 Poprad Dworzec
08:35 Liptovský Mikuláš Dworzec
09:05 Ružomberok Dworzec
09:55 Vrútky AS, nást. dialkové linky
10:20 Žilina Dworzec
10:55 Považská Bystrica Dom. sluzieb
11:35 Trenčín Dworzec
12:40 Uherské Hradiště Dworzec
14:00 Brno Bus Station hotel Grang
16:30 Praha Bus Station "Florenc"
Przewoźnik: Student Agency
Zasady zwrotu: do 12g: 75%
po 12g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information