Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 540 Амстердам - Прага

13:20 Amsterdam P+R Zeeburg
14:00 Utrecht P+R Westraven (Griffioenlaan 1)
14:50 Rotterdam Conradstraat/Weena
15:40 Breda Central Station - Stationweg
16:40 Eindhoven Hoek PTT, Post Station Weg
17:50 Venlo P+R Kaldenkerkerweg near Koel stadium
18:50 Düsseldorf Hbf., Worringerstr.
19:50 Köln Międzynarodowy przystanek autobusowy, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle (naprzeciwko KölnArena 2)
20:30 Bonn Thomastrasse
22:35 Frankfurt am Main airport Lotnisko
23:05 Frankfurt am Main Hbf. Südseite, Stuttgarter
00:35 Wurzburg Bismarckstrasse
02:00 Nurnberg airport Lotnisko
02:20 Nurnberg ZOB, Bahnhofstr. am Adcom-Center
05:05 Plzeň Dworzec, ul.Husova 90
06:30 Praha Bus Station "Florenc"
Przewoźnik: Student Agency
Zasady zwrotu: do 12g: 75%
po 12g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci od 60 lat
15% Student
50% Dzieci 0-15 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information