Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 65 Vinnytsya - Ochakiv

06:45 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
07:45 Nemyriv Bus Station, 10 Gorskogo str.
08:15 Bratslav Dworzec
08:50 Tulchyn Dworzec
09:55 Trostyanets (Velykomyhailivskyi r-n) Dworzec
10:20 Obodivka (Vinnitska obl.) Dworzec
10:40 Balanovka Dworzec
11:10 Bershad Dworzec
11:45 Dzhulynka Dworzec
12:35 Gaivoron (Kirovogradska obl.) Dworzec
13:35 Ulyanivka (Kirovogradska obl.) "Yatran"
13:45 Ulyanivka (Kirovogradska obl.) Dworzec, ul.Privokzalna 10
14:45 Kryve Ozero Dworzec
16:00 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec
17:05 Yuzhnoukrainsk Dworzec, ul.Druzby Narodov 27
17:55 Voznesensk Dworzec, ul. Zovtneva 146
19:00 Nova Odesa Kukhareva 8g
20:10 Mykolaiv Dworzec autobusowy Plac Oktiabrskij 21
Przewoźnik: Orion-Avto
Bagaż: 10% from ticket price
Zasady zwrotu: do 2g: 90%
odjazd od 2g do 0g: 80%
Zniżki: 5% Grupa od 5 osób
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Emeryci od 60 lat
20% Zwierzęta mały (w skrzyni)
30% Dzieci 6-12 lat (bez przestrzeni bagażowej)
40% Dzieci 0-6 lat (bez przestrzeni bagażowej)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information