Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 847401 Киев - Варшава - Штутгарт

07:00 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
08:50 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
11:50 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
13:05 Lutsk Bus Station, 39 Konyakina str.
14:25 Kovel Bus Station, 42 bulvar L.Ukrainki
23:30 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
06:45 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:40 Magdeburg Hbf, Neuer ZOB, Maybachstr.
10:05 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
11:15 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
13:30 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
14:55 Fulda Bus parking "Ochsenwiese" at Magdeburgerstr.
16:25 Frankfurt am Main Parkplatz "Conti Park International", Hbf Central Ausgang
17:35 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
18:30 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
19:45 Stuttgart Airport Busterminal SAB
Przewoźnik: ECOLINES
Zasady zwrotu: do 24g: 80%
odjazd od 24g do 1g: 50%
po 1g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information