Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 87 Пистиччи - Льеж

13:40 Pisticci Scalo Ferroviario
13:50 Ferrandina SCALO - Stazione FS
14:00 Salandra Scalo Ferroviario Loc.Pantano
14:10 Grassano SCALO - Stazione FS
14:25 Campomaggiore Bivio SS 407 Basentana
14:55 Potenza Terminal Bus Viale del Basento
15:25 Lagopesole SS658 c/o Esso_FILIANO
15:45 Rionero in Vulture Stazione FS
16:00 Melfi Stazione FS
16:20 Candela S.S. 95 Distr. AGIP Casello A1
17:15 San Severo Transfer
17:40 San Severo Stazione FS
19:10 Pescara Città S.Angelo-Via Mulino del G.
05:05 Olten Dworzec autobusowy
05:55 Basel Badisch Bahnhof Mc Donald's
09:45 Metz Boulevard POINCARE'
10:30 Esch-sur-Alzette Aloyse Meyer Acciaierie
10:50 Luxemburg Park and Ride
13:15 Liege Piazza Guillemins
Przewoźnik: Marino Autolinee
Bagaż: 2 bag up to 30kg (140 cm)-free
Zasady zwrotu: do 48g: 70%
po 48g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 15% Młodzież poniżej 25 roku życia
15% Emeryci od 60 lat
40% Dzieci 0-11 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information