Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 90 Нардо - Льеж

10:15 Nardò Via XXV Luglio n° 7
10:35 Gallipoli P.le Cimitero SS per Alezio
10:55 Galatone Via Lecce - Area serviz. AGIP
11:30 Maglie Via F.lli Piccinno,35
11:55 Lecce Foro Boario c/o parcheggio bus
12:35 Brindisi Via Galanti 1 Ist. Prof.
13:05 Francavilla Fontana Via x Grottaglie Distr.TOTAL
13:20 Grottaglie Piazzale Unicef
13:45 Taranto Porto Mercantile
14:00 Massafra Via Magna Grecia c/o Agip
14:50 Gioia del Colle Via F. II di Svevia Q8
16:02 Cerignola Transfer
16:55 Foggia Stazione FS
05:05 Olten Dworzec autobusowy
05:55 Basel Badisch Bahnhof Mc Donald's
09:45 Metz Boulevard POINCARE'
10:30 Esch-sur-Alzette Aloyse Meyer Acciaierie
10:50 Luxemburg Park and Ride
13:15 Liege Piazza Guillemins
Przewoźnik: Marino Autolinee
Bagaż: 2 bag up to 30kg (140 cm)-free
Zasady zwrotu: do 48g: 70%
po 48g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 15% Młodzież poniżej 25 roku życia
15% Emeryci od 60 lat
40% Dzieci 0-11 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information