Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 91 Льеж - Нардо

09:15 Liege Piazza Guillemins
11:15 Luxemburg Park and Ride
11:35 Esch-sur-Alzette Aloyse Meyer Acciaierie
12:20 Metz Boulevard POINCARE'
16:10 Basel Badisch Bahnhof Mc Donald's
17:05 Olten Dworzec autobusowy
06:22 Cerignola Transfer
07:55 Gioia del Colle Via F. II di Svevia Q8
08:25 Massafra Via Magna Grecia c/o Agip
08:45 Taranto Porto Mercantile
09:10 Grottaglie Piazzale Unicef
00:00 Francavilla Fontana Via x Grottaglie Distr.TOTAL
10:00 Brindisi Via Galanti 1 Ist. Prof.
10:35 Lecce Foro Boario c/o parcheggio bus
11:05 Maglie Via F.lli Piccinno,35
11:35 Galatone Via Lecce - Area serviz. AGIP
11:55 Gallipoli P.le Cimitero SS per Alezio
12:10 Nardò Via XXV Luglio n° 7
Przewoźnik: Marino Autolinee
Bagaż: 2 bag up to 30kg (140 cm)-free
Zasady zwrotu: do 48g: 70%
po 48g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 15% Młodzież poniżej 25 roku życia
15% Emeryci od 60 lat
40% Dzieci 0-11 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information