Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 92 Пистиччи - Лион

18:30 Pisticci Scalo Ferroviario
18:40 Ferrandina SCALO - Stazione FS
18:50 Salandra Scalo Ferroviario Loc.Pantano
19:00 Grassano SCALO - Stazione FS
19:15 Campomaggiore Bivio SS 407 Basentana
19:45 Potenza Terminal Bus Viale del Basento
20:15 Lagopesole SS658 c/o Esso_FILIANO
20:35 Rionero in Vulture Stazione FS
20:50 Melfi Stazione FS
21:10 Candela S.S. 95 Distr. AGIP Casello A1
21:50 Foggia Stazione FS
22:00 San Severo Transfer
22:45 San Severo Stazione FS
00:55 Pescara Città S.Angelo-Via Mulino del G.
11:35 Grenoble Place de la Gare c/o H.TERMINUS
13:15 Lyon Dworzec autobusowy Perrache Cours de Verdun
Przewoźnik: Marino Autolinee
Bagaż: 2 bag up to 30kg (140 cm)-free
Zasady zwrotu: do 48g: 70%
po 48g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 15% Młodzież poniżej 25 roku życia
15% Emeryci od 60 lat
40% Dzieci 0-11 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information